פראג
פראג צילום: ISTOCK

מאות משפחות כבר הזמינו את חופשת החורף שלהן במלון היוקרתי 'קינג דיויד' הממוקם בעיר פראג, צ'כיה.

אחד היעדים האטרקטיביים למשפחה הדתית-חרדית בשנים האחרונות הפך למבוקש עוד יותר במהלך השנה האחרונה, זאת בין היתר בשל היותה של צ'כיה מדינה עם אחוזי תחלואה אפסיים ונחשבה על פי משרד הבריאות כ"מדינה ירוקה" ברוב הזמן.

מלון 'קינג דיוויד' בפראג קנה לעצמו מקום של כבוד ברשימת יעדי הנופש הנחשקים של הציבור הדתי והחרדי מעבר לים, כאשר עצם קיומו של מלון הנמצא תחת השגחה מהודרת ומתנהל על פי כל גדרי ההלכה באחת הערים המתויירות בעולם – אינו דבר מובן מאליו.

במלון מתקיימים גם שלושה מנייני תפילה בכל יום, לצד קיומו של מקווה טהרה. פראג עצמה נחשבת כאמור לאחת הערים המתויירות בעולם, עם ארכיטקטורה עוצרת נשימה, אתרים היסטוריים נדירים וארומה אירופית קלאסית שמשאירה טעם של עוד.

בית המלון שוכן במרכזה של העיר, בקרבת מקום לאתרי התיירות הפופולריים, כמו הרובע היהודי, בית הכנסת אלטנוישול וקברו של רבינו המהר"ל מפראג.

רק לאחרונה רשת האופנה הפופולרית 'פרימרק' פתחה סניף חדש וענק בפראג הממוקם במרחק הליכה ממלון 'קינג דיויד'. הדבר היווה בשורה של ממש להמוני התיירים המגיעים למקום ועד היום נאלצו לנדוד למדינות אחרות כדי ליהנות מחוויית הקנייה ברשת.

'פרימרק' נחשבת לרשת אופנה מבוקשת במיוחד. החברה שומרת על מחירים נמוכים בעיקר בשל היכולת שלה בשינוע מהיר של הסחורה וחידוש מלאי האספקה במהירות. בחברה מתמקדים במכירות קמעונאיות ללא אפשרות קנייה באתרים מקוונים וזאת בניגוד לרשתות אחרות.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו