דונלד טראמפ
דונלד טראמפ צילום: Shealah Craighead / White house official

למרות הרמזים כי הוא מתכוון להתמודד שוב על הבחירות לנשיאות ארה"ב בשנת 2024, עושה רושם כי החיים מחוץ לבית הלבן דווקא עשו לנשיא לשעבר דונלד טראמפ רק טוב.

מדברים שסיפר יועץ התקשורת לשעבר של הנשיא, ג'ייסון מילר, בראיון שהעניק לערוץ התקשורת הבריטי GB News צויין כי כי הנשיא לשעבר טראמפ הפחית ממשקלו "לאחר שאין לו יותר את הגישה למטבח הפתוח של הבית הלבן 24 שעות ביממה" וכי הוא מקדיש את זמנו למנוחה, גולף, ונראה מאושר ובריא הרבה יותר מאשר בתקופה הלחוצה כנשיא ארה"ב.

"הנשיא לשעבר שזוף, נח, נינוח והרבה יותר מאושר. הוא מקדיש את זמנו לגולף ומנוחה", סיפר מילר בראיון, לדבריו על סמך שיחות שניהל עם טראמפ במהלך ביקור בפלורידה לאחרונה. "הנשיא השיל ממשקלו בין 8-11 ק"ג, מכיוון שאין לו כעת גישה חופשית למטבח של הבית הלבן במשך 24 שעות ביממה", סיפר מילר.

טראמפ היה ידוע באהבתו למזון מהיר, בעיקר המבורגרים ודיאט קולה, למרות שרופאיו הפצירו בו לשמור על דיאטה מאוזנת עקב בעיות רפואיות ומשקל עודף. בבדיקה רפואית שנערכה לנשיא לשעבר בחודש יוני בשנה שעברה, עמד משקלו על 110 ק"ג והרופאים טענו כי עליו להפחית מעט ממשקלו.

באופן מסורתי, לנשיאי ארה"ב יש גישה למטבח של הבית הלבן במשך 24 שעות ביממה. ה"האפינגטון פוסט" האמריקאי ציטט בעבר קונדיטור בשם ביל יוסס שסיפר כי צוות המטבח בבית הלבן "עמד תמיד בכוננות למקרה והנשיא ירצה לאכול משהו. באופן תיאורטי, עבדנו 24 שעות ביממה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו