בנט: אני שמח שיש חרדים, צריך להגביל את ההשפע ועידת הג'רוזלם פוסט

המנכ"ל והעורך הראשי של ערוץ 7 עוזי ברוך מגנה בחריפות את דבריו של בנט נגד הציבור החרדי בכנס הג'רוזלם פוסט.

בראיון לרדיו 'קול חי' אמר "כששמעתי את בנט בוחר דווקא בכנס של הג'רוזלם פוסט להתנגח בציבור החרדי התביישתי, נחרדתי וחשבתי אולי הבעיה אצלי, אולי אני חמוץ ממורמר ואני אני קורא מאמר של הרב עמיחי גורדין בערוץ 7 תומך של בנט, שכותב את זה יפה: כבוד ראש הממשלה - תעצור מיד, צריך להביא לעם הזה חיבור וריפוי. זה הכרטיס כניסה שלך לתפקיד. אל תלך בדרכו של קודמך ואל תעודד סלידה הגובלת בשנאה כלפי ציבורים אחרים".

עוד באותו נושא:

"אני אומר לך שיש שיגידו בנטיסט, תומך או אוהב בנט, אבל אני קרוב יותר במעגל החיים שלי ויש לי משותף יותר עם הציבור החרדי, עם מאיר פרוש או אריה דרעי מאשר לניצן הורביץ, מוסי רז, מרב מיכאלי או איבתיסאם מרענה".

לדברי ברוך, לא ברור האם בנט לפי שעה נוטש את הציבור הדתי שעזר לו כל השנים האחרונות להגיע ללשכת ראש הממשלה ומקבל את עצתו של העיתונאי נחום ברנע לחפש קולות בשמאל.

העורך הראשי של ערוץ 7 דחה את הביקורת על שהאתר נוקט עמדה ברורה ומסייע לבנט, "אני מציע לכם לעקוב ברצינות אחרי האתר, אנחנו נגד השתלחות באדם מסויים אלא עלינו לשמור על רמת שיח נקיה ועניינית. אני מתנגד לשיח אלים ומכוער נגד כל איש ציבור אלא בעד להעלות את הנושאים החשובים והבוערים ולהציף אותם - אני מבטיח לכם שכל מי שיפגע בעולם התורה או בהתיישבות בארץ ישראל או בכל הערכים המחברים אותנו לארץ ישראל, עם ישראל ותורת ישראל - לא יקבל אצלנו שום הנחה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו