משפחתו של איציק סעידיאן המאושפז במצב קשה בבית החולים שיבא בתל השומר, מעדכנת הבוקר (רביעי) על החמרה במצבו.

''חלה החמרה במצבו של החייל, גיבור ישראל, איציק סעידיאן", נכתב בהודעה של משפחת סעידיאן. "המשפחה מבקשת לחדול מביקורים בעת הזו ומעם ישראל להתפלל לרפואתו של יצחק חיים בן לידה''.

אבי סעידיאן, אחיו של איציק, סיפר לגלי צה''ל: "הוא עדיין מוגדר בסכנת חיים. הגבלתי את הכניסות והביקורים. מבקשים בחודש הקרוב לא להגיע למחלקה ולהפסיק עם הטלפונים, ברור שהרצון טוב והוא התרגש מהמחווה, אבל הוא מתאמץ בכל מילה וזה מכביד עליו".

אתמול הגיע שר הביטחון בני גנץ לבקר את איציק ואת משפחתו, ביחד עם נכה צה"ל זיו שילון וראש מחוז ירושלים באגף השיקום תמר גליל והמג"ד של איציק מצוק איתן אל"מ ארז אלקבץ. בביקור השתתף גם הזמר דוד ד'אור ששר ליד מיטתו של סעידיאן.

"ביקרנו את איציק הבוקר בביקור מרגש. איציק ערני, מתקשר, מדבר, שומע את דוד ד'אור שר לו. זה, היה מאוד מרגש, ממש משמח לראות את ההתקדמות שלו. הוא נמצא במקום הכי טוב האפשרי לטיפול והוא מקבל את הטיפול הכי טוב שאפשר", אמר השר גנץ.

בני גנץ: "ביקור מרגש, איציק עירני ומתקשר" דוברות משרד הביטחון

זיו שילון הוסיף, "אני כבר פעם שנייה פה עם השר, זה בטח מעצים את העוצמות, בטח השיר של דוד. זה חשוב להבין שהדרך של המשפחה ושל איציק עוד ארוכה והטיפול פה בשיבא הוא מסור, אני באמת מחבק. הזכות הגדולה היא באמת שאנחנו מצליחים בזכות השר לשנות את החיים של כל פצועי צה"ל, זה תהליכים, זה לוקח זמן אבל אני יודע כמה השר מתעסק בזה באופן אישי וכמה זה חשוב לכם אבל בסוף זה יקרה ויושלם סוף התהליך".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו