מגזין מקום בעולם
מגזין מקום בעולם צילום: יח"צ

מגזין הנוער מקום בעולם יוצא השבוע בגיליון לחודש חשוון, בגיליון זה הושקעו מאמצים רבים על מנת להביא לבני הנוער המנויים על המגזין תוכן איכותי ברמה גבוהה המתאימה לכל בני הבית.

גם המבוגרים שיקראו את הגיליון ימצאו בו תוכן קריאה מרתק ומעשיר.

בגיליון ימצאו הקוראים עוד מבחר נושאים מרתקים, ראש ישיבת ההסדר טפחות, הרב אייל גריינר, מתמודד עם הסוגייה המטרידה רבים מבני הנוער העומדים בפני הגיוס, האם התחושה כי ידי הלוחמים כבולות במסגרת נהלי הפתיחה באש, ובמיוחד לאחר נפילתו של הלוחם בראל שמואלי הי"ד צריכה להרתיע את בני הנוער מלהתגייס לשירות קרבי משמעותי.

טל אלטמן תסייע לנו לעצב את הסתיו מחדש. אמיר מויאל נוגע בפחדים הסמויים הקיימים בכל אדם. חדשות צה"ל וטיפים למתגייסים ועוד חומרים רבים, מגוונים ומרתקים.

המדורים הקבועים יעסקו הפעם בפתיחת העונה במגרשי הכדורגל, מתכונים סודיים לפרעצל מקורי, עוף מתפצח ועוגיות ענק. ובהדרכת אבישג קליין נפתח פק"ל קפה במעיינות גוש עציון.

להצטרפות למנויי מקום בעולם לחצו כאן

"במגזין זה השקענו רבות על מנת להביא לכל קורא את המתאים לו", אומרת טל וייזל העורכת. "אלוף העולם בג'ודו שגיא מוקי מספר לנו על הדרך אותה עשה מאז היה ילד בן חמש שרק נרשם לחוג אז עד לפסגות אותן כבש בתור אלוף העולם ומדליסט אולימפי, כשבדרך הוא עובר משברים, פציעות והפסדים, מוקי גם מגלה לנו על התוכניות להמשך ועל החבר החדש, סעיד מולאי, שערק מאיראן והתחרה במסגרת נבחרת הפליטים באולימפיאדה האחרונה בה אף זכה במדליית הכסף".

וייזל ממשיכה ואומרת: "חקרנו את דמותה של רחל אימנו. המיתוסים, הסיפורים, התפילות, התקוות והדמעות. מי היה ראש הממשלה שכמעט וויתר על מתחם הקבר לטובת הפלסטינים ומה ומי גרם לו לסגת מכך. ולשאלת השאלות - האם רחל אימנו אכן התגלתה ללוחמים בעזה במבצע עופרת יצוקה?"

מו"ל עולם קטן איתי גרנק: "עמלנו רבות על מנת להביא לכם ולילדיכם כל חודש מגזין מושקע במיוחד המתאים לכל בית בישראל. יצאנו כעת במבצע מיוחד ושווה, עשרה שקלים לחודשיים ראשונים. כן, רק חמישה שקלים לגיליון כדי לטעום. מזמין אתכם להצטרף אלינו ולתת לילדיכם את מגזין הנוער הטוב הטוב ביותר".

להצטרפות למנויי מקום בעולם לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו