גיא מרוז (מימין)
גיא מרוז (מימין)צילום: Tomer Neuberg/FLASH90

מגיש הטלוויזיה גיא מרוז עורר הערב (רביעי) סערה בטוויטר, אחרי שקרא "לסקול באבנים" את חברת הכנסת מירי רגב.

מרוז הביא צילום מסך של תגובת ח"כ רגב, שרת התחבורה לשעבר להשפעת החלטת השרה הנוכחית, מרב מיכאלי שלא לחייב התקנת מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב. "אז הנה אחר יותר גרוע, צריך לסקול את רגב באבנים אחרי דבר כזה. די באמת", כתב מרוז.

הציוץ של גיא מרוז
הציוץ של גיא מרוזצילום:מהטוויטר

רגב הגיבה לדיווחים על פטירת הילדה שנשכחה ברכב בשרון וכתבה, "את לוקחת אחריות מירב?" - ציוץ שמחקה מאוחר יותר. רגב עצמה הגישה תלונה במשטרה נגד מרוז ואף קראה ליועץ המשפטי לפתוח בחקירה.

"לפני מספר דקות הגשתי תלונה במשטרה כנגד גיא מרוז לאחר שזה איים על חיי וקרא לסקול אותי באבנים. הקלות שבה מאיימים על חייהם של נבחרי ציבור היא בלתי נסבלת ודורשת טיפול יסודי ועמוק של המשטרה והפרקליטות בנושא, אני מצפה שהמשטרה תזמן אותו לחקירה. והיועץ המשפטי לממשלה אליו שלחתי לפני מספר דקות תלונה בנושא יורה על פתיחה בחקירה בנושא", אמרה רגב.

נציין כי הגולשים לא אהבו את המלים הבוטות של מרוז. "תמחק", כתב לו אחד הגולשים. אחר הוסיף, "תן ניסוח אחר". גולש נוסף תהה היכן עובר קו התגובה. "לך מותר להגיד ל'סקול באבנים אותה באבנים', לה אסור להגיד - 'קחי אחריות'. יש לך צדקנות מוזרה שכזו".

"אתה תקח אחריות אם מישהו באמת יסקול אותה באבנים?", שאל גולש נוסף. "השמאל המסית והאלים במיטבו", סיכם עוד גולש.

מאוחר יותר כתב מרוז, "‏טוב אז אני לא באמת קורא לסקילה פומבית של מירי רגב רק באופן וירטואלי. אבל באמת אי אפשר להמשיך להשלים עם האמירות של האשה הזו היא חייבת להבין שזה לא יכול להמשיך".