בימים אלו יוצא לדרך פרויקט בריבוע מבית פרויקט 252 וערוץ 7, מיזם ההדרכה החדש לזוגות צעירים.

מובילי התוכן בפרויקט הם היועצת הזוגית הוותיקה אפרת צור, ובעלה אלעד. בשיחה באולפן ערוץ 7 הם מספרים על המיזם השאפתני וכיצד, לדעתם, הוא יתרום וישנה לכם את הזוגיות.

ספרו לנו איך הגעתם לתחום של הוראת מיניות וזוגיות?

"התחלתי ללמוד הדרכת כלות בשביל עצמי", מספרת אפרת, "הנושא עניין אותי מאוד, כמו שהוא מעניין כל אישה לדעתי...הוספתי לקרוא ספרים וללמוד את הנושא לעומק. מדי פעם הגיעו בקשות יעוץ מחברות: 'מה עושים במצב כזה?' 'ואיך משפרים את העניין הזה?' מהר מאוד הבנתי שחשוב להוציא את הטוב הזה לעולם, שיש קהל גדול שצמא למידע בנושא". אלעד, בן זוגה של אפרת שהינו מנחה ומלווה בקורסים מוסיף: "לאחר שאפרת הצליחה בקליניקה שלה, אמרתי לה שחייבים לעשות קורסים דיגיטלים כדי להגיע לקהל גדול יותר ולעזור לו".

מה שונה פרויקט 'שניים בריבוע' מכל שאר הקורסים ללימוד זוגיות, למה צריך עוד פרויקט כזה?

"הייחודיות בפרויקט 'שניים בריבוע' היא המענה המקיף לשנים הראשונות בחיי הנישואים. לא מדובר רק על שיעורים בזוגיות, אלא יש כאן חבילה מושלמת בנושאי זוגיות, מיניות, תקשורת מקרבת, הכנה להריון ולידה, תכנון תקציב המשפחה, הכנה לרכישת דירה, חינוך ילדים ועוד" מסביר אלעד. "במהלך המפגשים אנחנו פורשים בפני המשתתף ידע שלקח לנו 15 שנות נישואים על מנת להגיע אליו, ועכשיו יש לכל אחד הזדמנות לקבל לידיו את הידע הזה במספר חודשים כמנוי בפרויקט.

אפרת מוסיפה: "מי שרוצה לקבל את כל ארגז הכלים הנפלא הזה במקום אחר יצטרך 10 קורסים שונים כדי ללמוד את זה, כאן אנחנו נותנים את הכל במנוי חודשי במחיר שווה לכל כיס שכל אחד יוכל להשתתף"

למה צריך בכלל את פרויקט 'שניים בריבוע', מי שיש לו בעיה הולך ליועץ וזהו?

אפרת עונה "ישנם אנשים שמתביישים ללכת ליעוץ, או לעיתים הם אפילו אינם מודעים לכך שיש להם בעיה בזוגיות. איש לא לימד אותם שזוגיות אמיתית, היא מלאת תשוקה וחיבור עמוק. וגם שיש ויכוחים עושים את זה בצורה נעימה ונכונה. הפרויקט מספק מענה לכולם ומביא לך את כל התוכן עד למחשב בבית" אלעד מוסיף בחיוך: "כדי ללמוד את כל הנושאים האלו מיועצים צריך לרוץ מיועץ ליועץ ולהשקיע אלפי שקלים, כאן אנחנו נותנים את הכל על מגש של כסף במחיר משתלם".

האם הפרויקט מיועד רק לזוגות על סף פיצוץ במערכת היחסים?

"הפרויקט מתאים לכל זוג שנמצא בשנים הראשונות לחיי הנישואים" אומר אלעד "אנחנו נותנים פה 'רפואה מונעת', כלים ליצור זוגיות נפלאה כדי לא להגיע למשברים חמורים שמובילים לעיתים לגירושין" אפרת מגיבה " לא צריך להגיע לפיצוץ במערכת היחסים כדי לרוץ לייעוץ זוגי, עדיף תמיד להקדים רפואה למכה כדי ליהנות מחיים טובים יחדיו

נשמע מעניין, איך מקבלים עוד פרטים על פרויקט שניים בריבוע?

ביום ראשון הקרוב יא' חשון (17.10) בשעה 20:30 נערוך משדר חשיפה מיוחד בזום עם מנטורים מובילים לזוגיות. ההרשמה למשדר בלחיצה כאן. עקב הביקוש הגדול, מומלץ לשריין מקום בהקדם.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו