ריהוט לבית
ריהוט לבית iStock

הכיסאות האולטימטיביים לגינה

כסאות לגינה הם רהיטים עמידים המותאמים למזג האוויר ולתנאי חוץ. בקולקציה של Chair2u ניתן למצוא דגמים כמו כיסא בנקוק עם רגלי אלומיניום וריפוד ראטן המתאימים לחצר או דגם ליאון מראטן משובץ כחול עם ריקועי שמנת.

במרפסות מקורות ניתן להוסיף פינות אוכל נפתחות או פינות אוכל יוקרתיות מעץ בוק תוצרת בולגריה כמו דגם פקינו במידות של 90X90. אם אתם מעדיפים ריהוט מפלסטיק הכיסאות הצבעוניים של דגם בגין המיובא מטורקיה יהיו מושלמים עבורכם.

פינת אוכל בהזמנה אישית

פינות אוכל מגיעות בגדלים ובעיצובים שונים המתאימים לכל סגנון וטעם אישי. ניתן למצוא פינות אוכל בקולקציה של החברה פינות אוכל עגולות, פינות אוכל עץ מלא או פינות אוכל 4 כסאות ויותר.

ביחד עם זאת הבחירה המגוונת מאפשרת התאמה אישית לגודל השולחן הרצוי בהתאמה לכיסאות מעוצבים ונוחים לישיבה. פינת האוכל היא המקום בו יושבת כל המשפחה לארוחות משותפות, המקום בו מתנהלות שיחות הרות גורל עם בני הבית והמקום בו מארחים.

לכן יש חשיבות רבה לעיצוב שלה ולמה שהיא משדרת. לפני שבוחרים פינת אוכל יש להתייחס לשטח בו רוצים למקם אותה ולעיצוב החלל אותו היא תמלא. את מספר הכיסאות בוחרים על פי מספר הנפשות אך תמיד כדאי להוסיף יותר מושבים כדי שיהיה ניתן לפתוח אותה ולארח בשבתות ובחגים.

ניתן לבחור חומר גלם כמו עץ מלא אך ישנן גם פינות אוכל מעץ פחות כבד שיאפשרו תזוזה קלה יותר של הריהוט בזמן הניקיון. בנוסף, יש לתת את הדעת לריפוד המכסה את הכיסאות. האם הוא קל לניקוי, רך או קשה וכן הלאה.

הכיסאות שישדרגו לכם את המטבח

בבתים רבים ישנם מטבחים המכילים אי או דלפק בו סועדים ארוחות קלות, יושבים לשיחה צפופה או משתמשים בהם כמשטחי עבודה. כאשר רוצים לשדרג את המטבח מומלץ להוסיף לדלפק או לאי בהתאם לגובה שלהם כסאות בר או כסאות מעוצבים אחרים מחומרי גלם וצבעים המתאימים לסגנון המטבח. למשל, למטבח המודרני יתאימו הכיסאות שעשויים ממתכת בשילוב זכוכית בצבעים בהירים ואחידים.

למטבח הכפרי יתאימו הכיסאות מהעץ המלא עם הריפודים הפרחוניים והעליזים ולסגנון האקלקטי ניתן להשתמש אף באלמנטים מפלסטיק ואלומיניום לכיסאות מרופדים.

אם החלטתם לבחור בכיסאות בר חשוב למדוד את הגובה המדויק של הדלפק אם כי הגובה הסטנדרטי הוא בין 70-90 ס"מ. במידה וילדים קטנים יושבים עליהם חשוב לדאוג גם למנגנון שניתן לכוון בו את גובה הכיסאות כדי שיהיו נוחים להם לישיבה.

ניתן להתייעץ עם צוות החנות של Chair2u על מנת לרכוש את הריהוט המתאים ביותר לצרכים שלכם.

מוזמנים לבקר באתר הבית לצפות בקטלוג מוצרים - https://www.chair2u.co.il