אלישע מרון
אלישע מרון צילום: ללא קרדיט

אלישע מרון, ששימש צלם חברת החדשות בצפון בשני העשורים האחרונים, נהרג אתמול (חמישי) בתאונת דרכים בכביש 4, סמוך לזכרון יעקב.

מרון נהרג בתאונה חזיתית עם משאית, סמוך לצומת עין כרמל. נהג המשאית נפצע באורח קל, ובוחני תנועה ממרחב מנשה של המשטרה בודקים את נסיבות התאונה.

מנכ"ל חדשות 12, אבי וייס, ספד לו: "אלישע היה איש אהוב וחבר יקר לנו, מקצוען מסור בשטח, שהביא אל המסך עשרות רבות של כתבות לצד כתבינו. אנחנו כואבים כל-כך את מותו הטרגי ושולחים חיבוק ותנחומים למשפחתו ולילדיו".

שי שפירא, שעובד בחברת החדשות 25 שנים, ספד למרון: "ההיכרות שלי עם אלישע החלה עוד כשעבד כצלם בערוץ הראשון. ב-17 השנים האחרונות הייתה לי הזכות לעבוד איתו בחברת החדשות - והפכנו לחברים קרובים. אלישע אדם חם ואוהב, בעל לב רחב, מקצוען אמיתי. סיקרנו יחד עשרות אירועים והעברנו אינספור שעות בשיחות מלב אל לב. אלישע, אין לי מילים לתאר עד כמה תחסר לי. יהי זכרך ברוך".

כתב חדשות 12 פוראת נסאר, שעבד עם מרון פעמים רבות, ספד למרון יחד עם חברים נוספים שעבדו איתו בצמוד: "אלישע מרון ז"ל הוא איש חדשות, איש משפחה ובעיקר אדם. תודה על השנים הרבות, על הדמות האבהית והמייעצת שהייתה לנו כאן בחיפה ובצפון. תודה על השקט שהבאת איתך, על המקצועיות, ובעיקר ההומניות. נתגעגע מאוד".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו