בנט השבוע במליאה
בנט השבוע במליאה צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ראש הממשלה נפתלי בנט מגיב אחר הצהריים (שישי) לאירוע פרידה מראש שב"כ במהלכו התעלם ממנו יו"ר האופוזיציה נתניהו כשהקריא את רשימת המכובדים.

"זה היה ערב מיוחד בו אמרנו שלום לאיש מיוחד. בחדר ההמתנה, נדב אמר לי שהוא מתגעגע פשוט לקחת טרקטור ולחרוש. לבצע את המלאכה האחת הזאת באופן מושלם. זה נדב. תמיד אמיץ, תמיד ישר ויורד לפרטים", כתב בנט בפייסבוק.

"כשהיה מציג לי תכנית לאישור, ידעתי שהיא מדוייקת על כל פרטיה. היה לי חבל על הצרימה באירוע כל כך ממלכתי ומרגש. לא הייתי היחיד שנע באי נוחות בכסאו שם. אני מקווה שיו“ר האופוזיציה יבין שאי הסכמות פוליטיות הן דבר טבעי. מחלוקות הן חלק מהחיים. אבל ערעור על הלגיטימציה של ממשלה בישראל הוא דבר מסוכן".

הליכוד הגיב "בנט כל כך 'ממלכתי' שהוא 'שכח' להזכיר את רה"מ נתניהו בטקס האזכרה לנשיא פרס ובציון שנה להסכמי השלום ההיסטוריים שרה"מ פעל להביא ושבזכותם שרי הממשלה מעופפים בלי סוף למדינות המפרץ. ובאשר לאמירה של בנט על ערעור הדמוקרטיה, תמיד טוב לא לשכוח מה אמר אך לפני מספר חודשים".

נציין כי בסביבת נתניהו טענו שבנט הוא זה שעקץ קודם לכן את נתניהו בנאומו, כאשר אמר ש"מעתה אנו בעידן אנחנו, ולא עוד בעידן אני". מקורב לנתניהו אמר: "כשבנט משתמש בעקיצות פוליטיות בטקס ממלכתי המכוונות לראש הממשלה לשעבר נתניהו, שלא יבוא אחר כך בטענות על חוסר ממלכתיות".

כמו כן לשכת ראש הממשלה בחרה להשמיט את המשפט נגד נתניהו מדברי בנט שהופצו לתקשורת.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו