וואן לואן הערב. יפוטר?
וואן לואן הערב. יפוטר? צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

פתיחת העונה הגרועה ביותר שלה מאז 2007. עם 7 נקודות בלבד מ-6 מחזורים ועם הפסדה השלישי העונה בליגת העל בכדורגל, מכבי ת"א רשמה הערב (מוצאי שבת) פרק שלילי נוסף בעונה הנוכחית שרק החלה כשאיבדה יתרון בדרך להתפרקות בפני מכבי נתניה.

מחזיקת הגביע מת"א עלתה ראשונה ליתרון כבר בדקה ה-9 כשסטיפה פריצה כבש לזכותה את הראשון שלו ושלה במשחק. בוריס אנו השווה עבור נתניה שהגיעה למשחק עם מאמן חדש על הקווים בדמותו של בני לם שחקן העבר שלה בדקה ה-34 ופריצה החזיר את היתרון לצהובים מת"א כעבור 3 דקות בלבד.

שער אדיר במספרת של יניב מזרחי בדקה ה-61 השווה את התוצאה ושבר את המכבים מת"א, כששחקניה איפשרו לחברם לקבוצה עד לפני חודשיים, פארפה גיאון להפוך את התוצאה באופן סופי בתוך דקה.

בעיטת עונשין מוצלחת מ-11 מטרים לזכות נתניה בדקה ה-78 גמרה את הסיפור לגמרי ומכבי ת"א מספידה משחק ליגה נוסף העונה ונדמה כי הזעזוע ופיטורי מאמנה ההולנדי וואן לוואן הן רק עניין של זמן כשזו מחזיקה במאזן של 11 ספיגות ועם תואר קבוצת ההגנה הגרועה בליגה וקבוצת החוץ הגרועה בליגה.

נתניה מנצחת את מכבי בפעם השניה בלבד ב-24 המפגשים האחרונים מולה ועל הדרך ממשיכה להצדיק את הנוסחה שעוזרת לנצח משחקים - להחליף מאמן כשזו החליפה את מאמנה ההולנדי אטפלד בשחקן העבר בני לם וניצחה כבר במשחקו הראשון על הקווים. בקרוב אצל מכבי ת"א בעצמה שתפטר את מאמנה ההולנדי וואן לואן?