יהודה משי זהב
יהודה משי זהב צילום: Yonatan Sindel/Flash90

הרב אהרון בוימל, שהיה חברו של יהודה משי זהב, סיפר על מצבו של יו"ר זק''א לשעבר שניסה לשים קץ לחייו בעקבות חשדות לביצוע עבירות מין.

בוימל שמבקר את משי זהב בבית החולים סיפר לרדיו 103FM: "אני מבקר אותו, הוא מורדם, יהודה המסכן מוגדר כצמח. זה מה שאומרים וזה המצב, מאוד כואב הלב.

"הוא לא נשכח, אנשים כל הזמן מגיעים. אפילו ביום הכיפורים באתי לבקש ממנו סליחה עם מניין, הציבור כל הזמן שואל. הוא איש ציבור שאהבו אותו, אי אפשר לזלזל בכל העניין של יהודה משי זהב, ובדבר שהשאיר ארגון זק"א שכל הזמן עוזרים".

על מעשיו המזעזעים של משי זהב אמר, "הקפדתי להזהיר את הציבור, בחמש שנים האחרונות הוא צדיק גמור. מדברים על סיפורים שהיו לפני שלושים וארבעים שנה, בן אדם יכול לעשות תשובה. אנשים אומרים לי שלא רוצים לא בארץ ולא בשמיים. הציבור קיבל פחד, אנשים מבינים שיש דין ויש דיין, ויש פחד לעשות עברות".

כזכור, משי זהב ניסה להתאבד ב-22 באפריל בביתו בגבעת זאב כמה שעות לפני שידור תחקיר בתוכנית ״עובדה״ שעסק בחשדות נגד משי זהב על עבירות מין שביצע.

משי זהב היה אמור לקבל פרס ישראל למפעל חיים ביום העצמאות האחרון, בתקופה מורכבת עבורו לאחר מותם של אחיו ושני הוריו. בעקבות תחקיר של עיתון ״הארץ״ על מעשיו הוא החליט לוותר על הפרס והשעה עצמו מתפקידו כיו״ר זק״א.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו