משדר ההשקה של '2 בריבוע'
משדר ההשקה של '2 בריבוע'צילום: צילום מסך

אחרי חודשי הכנה ארוכים, התקיים אמש (ראשון) משדר החשיפה של פרויקט 'שניים בריבוע'.

היה מרגש לראות כמה הפרויקט מהווה משב רוח מרענן למאות הזוגות שלקחו בו חלק - מעל 2,000 צופים ומשתתפים, כמות מרשימה בכל קנה מידה.

אולי יעניין אותך: מבצע ההשקה של פרויקט 'שניים בריבוע' יצא לדרך

את המשדר הובילו בחן מנהלי התוכן של הפרויקט אפרת ואלעד צור, כאשר לאורך כל המשדר שנמשך כ-3 שעות ישבו הצופים מרותקים לתוכן המקצועי והעשיר שהעבירו בני הזוג צור.

במהלך הכנס הוירטואלי התארחו גם אילן והילה יפרח - מומחי זוגיות בשיטת אימגו, ושיתפו על החוויות שלהם כזוג צעיר, וכיצד הם הצליחו להתמודד עם האתגרים. גם יונתן ויסכה שומר - מרצים בתחום המיניות הבריאה, שיתפו מהידע שלהם ונתנו כלים לקהל הצופים.

התובנות של יאיר יעקבי לחיי זוגיות טובים

אורח הסיום היה יאיר יעקבי שהראה שגם תוכן רציני על זוגיות יכול להיות משולב בהומור קליל ונעים.

מה שהמחיש את הייחודיות של 'שניים בריבוע', לא עוד קורס כבד על זוגיות באלפי שקלים. אלא קהילת זוגות צעירים שלומדת יחדיו כלים לזוגיות כיפית ונעימה ממיטב המומחים באווירה קלילה.

במהלך המשדר חשפו הזוג צור את מבצע ההשקה המדהים של פרויקט 'שניים בריבוע', הפרויקט כולל חבילה תוכן של שיעור לייב שבועי, ספריית הקלטות, קבוצת וואטסאפ', קבוצת פייסבוק, וקהילה איכותית של זוגות צעירים שתתחיל באונליין ובהמשך תעבור לכנסים ופעילויות משותפות. החלק המפתיע היה כמובן המחיר, מנוי לפרויקט 'שניים בריבוע' אמור לעלות 117₪ לחודש, אבל לרגל ההשקה המחיר הינו רק 59 ₪ לחודש.

ויש גם קופון מפנק, חודש ראשון רק ב-29 ₪ בהקשת קוד קופון 2929, הקופון תקף למצטרפים עד מוצאי שבת הקרוב יז' חשון (23.10).

להצטרפות לפרויקט 'שניים בריבוע' לחצו כאן.