ח"כ שירלי פינטו
ח"כ שירלי פינטו צילום: דני שם טוב, דוברות הכנסת

העיתונאי שלמה פיוטרקובסקי מהעיתון "מקור ראשון" מתייחס בפוסט בפייסבוק לציוץ המפתיע של חברת הכנסת שירלי פינטו נגד ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו.

"אנחנו היינו שם. כשנתניהו עמד על המרפסת אנחנו היינו בכיכר. את שירלי פינטו כנראה שלא. כמובן לא באשמתך. היית צעירה מדי", קובע פיוטרקובסקי.

"אבל אנחנו שהיינו שם עוד זוכרים היטב מה היה. לא הסתנו ולא רצחנו. נאבקנו נגד המהלך המדיני הכי מסוכן לעם ישראל ולמדינת ישראל שבא לעולם בשבעים שנות המדינה. נגד המהלך הפוליטי שגבה את חייהם של מאות "קורבנות השלום"

''כשאת מאשימה את נתניהו בהסתה מעל המרפסת, את מאשימה גם כל אחד ואחד מאיתנו שעמד שם בכיכר. באיזו זכות? יש לך בכלל מושג על מה את מדברת? בדקת פעם מה באמת היה שם? או שאת פשוט קונה את תעמולת הכזב של חברייך החדשים בשמאל ובולעת אותה לתיאבון? מאיפה מגיעה עזות המצח הזו? אין לך טיפת בושה?", שואל כתב מקור ראשון.

"כשראיתי שמחקת את הציוץ קיוויתי לשניה שהתעשתת, שאולי זה הסטודנט, שקרתה תקלה. משהו. אבל לא. בציוץ הנוסף לא נסוגת אפילו במילימטר. במקום זאת האשמת אותנו ביציאה מפרופורציות. כאילו אנחנו אלו שלא מבינים. כמה יהירות וחוצפה הצלחת לגייס לצורך הציוץ השני? מאיפה השגת אותם?

''ואתם, נפתלי בנט ואיילת שקד, שלוש ורבע שעות חלפו. אין לכם שום מילה חכמה לומר מול דברי הבלע של הח"כית מסיעתכם? כלום? איפה הימים שבהם היה ברור היכן נמצא הלב שלכם, חלפו לבלי שוב?", כתב.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו