אוהדי חולון. משחקם האירופי נדחה
אוהדי חולון. משחקם האירופי נדחה צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

הקבוצה היריבה נדבקה בקורונה - המשחק נדחה. רגע לפני המראתה למשחק החוץ באיסטנבול, בירת טורקיה, במסגרת ליגת האלופות של פיב"א, הודיעה פיב"א להפועל חולון כי משחקה מול דרושפאקה הטורקית נדחה למועד אחר זאת בשל התפשטות נגיף הקורונה אצל היריבה הטורקית.

שעות ספורות לפני ההמראה של הקבוצה החולונית, קיבלו אלה הודעה על כך ששחקנים רבים בקרב היריבה הטורקית נתגלו מאומתים לנגיף המידבק ועל כן הוחלט שלא לקחת סיכון ולדחות את המשחק שאמור היה להתקיים מחר במסגרת המחזור השני של שלב הבתים במפעל ליגת האלופות האירופי.

יש לציין כי ראשי פיב"א לקחו בחשבון התפרצויות שכאלה בקרב הקבוצות השונות לאורך העונה כולה ונערכו לכך מראש כשהחליטו לרווח את לוח המשחקים בכדי לאפשר מרחב תמרון ודחיות משחקים שייאלצו לקיים במקרים של הידבקות בנגיף המבהיל.

נזכיר כי את העונה האירופית הנוכחית החלה חולון ברגל ימין עם ניצחון חוץ מרשים על ברנדיזי האיטלקית ומשחקה מול דרושפאקה הטורקית שנחשבת לאחת הפייבוריטית לזכיה במפעל האירופי השני בחשיבותו בכדורסל האירופי, הייתה אבן דרך נוספת בפתיחת העונה בכדי להבין לאן פניה במסגרת האירופית.

חולון גם פתחה את העונה בליגת העל הישראלית בכדורסל בצורה משכנעת עם שתי תבוסות שהנחילה ליריבותיה בהפרשים דו-ספרתיים, למכבי ראשל"צ ונס ציונה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו