נערכים להקמת סניפים חדשים
נערכים להקמת סניפים חדשים צילום: ארנון בוסאני

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, חנך את סניף בני עקיבא בשכונת ארמון הנציב, שנמצא בבית ספר הלל חמד ניסויי.

עיריית ירושלים שפועלת להסדיר מבנים לפעילויות מועדוני נוער וסניפי תנועות נוער בכל רחבי העיר, סיימה בימים אלה את השיפוצים במבנים ששימשו עד כה כמחסנים בחצר בית הספר.

בנוסף לחדרי פעילויות לסניף, הוקצה מבנה שישמש כאולם תפילה לחניכים הפוקדים את הסניף.

בחצר בית הספר קיימים חמישה מבנים, אולם כנסים מרכזי, שירותים, מטבח ומחסן המשתרעים על כ-250 מ"ר.

ראש העיר ליאון: "בשבוע שעבר חנכנו סניף חדש לתנועת בני עקיבא בשכונת הר חומה, והיום אני גאה לעמוד שוב ולחנוך לבני תנועת הנוער בני עקיבא סניף חדש פה, בשכונת ארמון הנציב. סניף זה ישמש לכ-120 בני הנוער בית ומקום לפעילויות רבות ומגוונות, בהן גם סיוע לתושבי השכונה ולתושבי העיר כולה".

סגנית ראש עיריית ירושלים ויו"ר הבית היהודי, חגית משה: "הקהילה הדתית בארמון הנציב היא מהקהילות הוותיקות ביותר בעיר, סניף בני עקיבא בשכונה הוא בסיס חברתי משמעותי לתושבי השכונה. אני מודה לחברי לסיעת הבית היהודי גורי פרוידיגר ולראש העיר על המאמץ שלהם לחדש את מבנה הסניף ולאפשר לצעירי השכונה את המעטפת הטובה ביותר."

מזכ"ל בני עקיבא יאיר שחל: "אחרי שבשבוע שעבר חנכנו סניף חדש בחומת שמואל- אנחנו חונכים הערב סניף חדש נוסף בארמון הנציב. התנועה גדלה משנה לשנה ומחוז ירושלים צומח ומתרחב. כעת, עם פתיחת חודש ארגון ואירועי השיא התנועתיים זוכים החניכים לסניף משלהם ויוכלו לקיים את הפעילות באופן מלא וראוי. אנו מודים לעיריית ירושלים, לראש העיריה משה ליאון וליהודה פרוידיגר, מחזיק תיק תנועות הנוער, על ההירתמות והסיוע לאורך כל הדרך ונערכים כבר להקמת סניפים חדשים ככל שיידרש."