אלטע פיקסלר ז"ל
אלטע פיקסלר ז"ל צילום: באדיבות המשפחה

במהלך החודשים האחרונים העולם כולו כמו רעד, הדיווחים אודות פסיקת בית המשפט הבריטי על ניתוקה של התינוקת אלטע פיקסלר ממכונת ההנשמה אליה הייתה מחוברת כשנתיים.

הימים עברו בזה אחר זה וההורים שהקדישו את כל כוחם כדי להציל את חיי בתם עשו הכל כדי להעביר את רוע הגזירה. הם הרעישו את התקשורת, נלחמו בבתי המשפט, ערכו עצרות תפילה וזעקה והפכו עולמות.

בית המשפט הבריטי נותר עיקש, והחליט באופן סופי על ניתוקה של אלטע ממכונות ההנשמה כאשר התוצאה ברורה - ברגע שתנותק ממכונות ההנשמה היא תעבור לעולם שכולו טוב.

לסיוע למשפחת פיקסלר לחצו כאן

ההורים, המשפחה, החברים וכל הסובבים, קיוו שיקרה נס, שהשופט יחזור בו, שמשהו יקרה, אבל ביום שלישי השבוע התכנסו בני המשפחה בחדרה שבבית החולים הבריטי וספרו את הדקות שנותרו לבתם לחיות, ספרו את השניות שנותרו לבתם האהובה לנשום עד לרגע שבו הרופא ינתק אותה ממכונות ההנשמה.

ההורים ביכו את נפשם, עין לא נותרה יבשה. הם עמדו סביב מיטתה הקטנה ופשוט בכו, הזילו דמעות כמים ושרו ניגוני רגש והתעלות. הדקות חלפו ושעת האפס הגיעה. הם החלו לומר את פסוקי הייחוד שעה שהם רואים את בתם מנותקת ממכונת ההנשמה שהחזיקה אותה בחיים ועוברת אט אט לעולם שכולו טוב.

ההורים שנאבקו כל כך הרבה זמן על חיי בתם עמדו שם ופשוט בכו. והאמת? אי אפשר להיכנס לסיטואציה הזו, סיטואציה נוראה ואכזרית לא עלינו, כאשר הורים צופים איך בתם הקטנה, בת שנתיים וחצי בלבד מתנתקת לאט לאט מארץ החיים.

העיניים עדיין אדומות מהבכי, ידיהם של ההורים עדיין רועדות וליבם עדיין רוטט, אך למרבה הצער הם נותרו עם חובות ענק בשל התקופה הארוכה בה הם נלחמו על חיי בתם, החל מהטיפולים הקשים, דרך המאבק המשפטי ועד המיכשור היקר שנועד להציל את חייה.

החובות הרבים מכבידים כעת על צווארי ההורים שכל כך זקוקים לנו כעת. הם עברו את הגרוע מכל, וכעת הם חייבים אותנו לצידם, שנרעיף עליהם אהבה, ועזרה בכיסוי חובות הענק שהגיעו לסכום של כמיליון ש''ח.

לסיוע למשפחת פיקסלר לחצו כאן

הלווייתה של הילדה אלטע פיקסלר ז"ל עובדיה טובול-חדשות כל העולם

הלוויתה של אלטע פיקסלר ז"ל
צילום: עובדיה טובול-חדשות כל העולם
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו