פרויקט 2 בריבוע יוצא לדרך. הצטרפו לשידור החי
פרויקט 2 בריבוע יוצא לדרך. הצטרפו לשידור החיצילום: 2 בריבוע

הצלחה לפרויקט 'שניים בריבוע' רק השבוע הושק הפרויקט במשדר חגיגי וכבר הצטרפו מאות זוגות.

'שניים בריבוע' הינו מיזם הדרכה ייחודי שנותן לזוגות צעירים ידע וכלים שיחזקו את הקשר הזוגי. במיזם הביאו את מיטב המרצים, המומחים והמטפלים, שימסרו כל שבוע בימי ראשון שיעור חי בזום עם אפשרות לשאול שאלות תוך כדי השיעור.

אולי יעניין אותך: ימים אחרונים לסיום מבצע ההשקה של פרויקט שניים בריבוע

"ממש מרגש לראות את הביקוש האדיר למיזם", מספרת אפרת צור, מנהלת התוכן בפרויקט. "לראשונה, יש אפשרות לכל זוג לקבל את הכלים האפקטיביים ביותר ממיטב המומחים, שיוכלו לסייע לכל זוג להגיע ללחיים זוגיים עשירים, שמחים ורגועים יותר".

המנויים במיזם נהנים גם מקבוצות וואטסאפ סגורות בהם הם יכולים להתייעץ עם חברי הפרויקט ועם מומחי זוגיות, לשאול שאלות ולחדד את החומר הנלמד.

"האפשרות לצפות במיטב המומחים בשידור חי, בעלות נמוכה כל כך (59 ש"ח לחודש, בלי התחייבות), היא לא פחות ממהפכה." מוסיפה אפרת "בדרך כלל פגישה עם כל אחד מהם יכולה להגיע למאות שקלים - אבל ברגע שיש כח של קבוצה, יש לנו את האפשרות שכל אחד יהנה מכך במחיר סמלי".

גולת הכותרת של פרויקט 'שניים בריבוע' היא הקהילה! קהילה איכותית של זוגות צעירים החברים בפרויקט,

שבהמשך המיזם יצאו יחד לטיולים משותפים, כנסים, נופשים, שבתות ופעילויות מיוחדות במטרה לבנות קהילה תומכת ואוהבת.

כאמור, בערב ההשקה, יצא הפרויקט במבצע הצטרפות במחיר של 59 ש"ח לחודש במקום 117 ש"ח. בנוסף ישנו קופון הנחה מיוחד כך שתשלמו רק 29 ₪ לחודש הראשון (קוד קופון 2929). המבצע עד מוצאי שבת יז' חשון (23.10) בחצות. לפרטים והרשמה לפרויקט - לחצו כאן.