נתניהו בוועידה
נתניהו בוועידה צילום: ועידת Muni Expo, מרכז השלטון המקומי

יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו דיבר היום (חמישי) בוועידת ה-MUNI EXPO של מרכז השלטון המקומי ואמר כי נושא הגרעין האיראני מדיר שינה מעיניו.

תחילה אמר כי "בעשור האחרון הפכנו את ישראל לכוח עולמי עולה. לא רק בכבישים והרכבות ומנהרות אלא בכל דבר. עשינו את ישראל לכוח משמעותי בעולם. מעצמת סייבר. אריה דרעי סיפר לי שהיו מאות דירות עזובות בדימונה, מתקלפות עם עכברושים והייתה בעיה להיפתר מהם. היום יש מהפכה אדירה והיום אי אפשר למצוא מקום אחד למגורים בדימונה".

"היום אני לא מוכן להכיל את המתים ולא מוכן להכיל את הממשלה המוזרה הזו שרבים מאזרחי ישראל מבינים שמשהו לא בסדר אצלה", הוסיף.

נתניהו: אירן גרעינית מדירה שינה מעיני ועידת Muni Expo, מרכז השלטון המקומי

"לקחו מנדטים מכאן להעבירו לצד השני והם מרגישים שמשהו לא בסדר עם ראש ממשלה עם 6 מנדטים שבפעם הבאה יגרד את אחוז החסימה. דבר אחד אני לא יכול להכיל. אנחנו נחזור מהר ונתקן. זה יכול להיות עוד שבועיים או עוד 3 וחצי שנים", ציין.

"דבר אחד מדיר שינה מעיני – אירן", אמר. "אם היא מקבלת עכשיו דרך חופשית להגיע לארסנל גרעיני עם עשרות פצצות המכוונות על ראש המדינה שלנו. זה דבר אחר. זה מסכן את העתיד שלנו. זה דבר שהמשך הממשלה הזאת שמרכינה ראש במפני תכתיבים בין לאומיים, שמתחייבת לא לבצע סיכול תכנית הגרעין האיראנית בלי אישור ארה"ב, שלא נאבקת ומכשירה את היכולת של איראן להעשיר אורניום בהיקף אדיר. זה אני לא מכיל ומדיר שינה מעיני".