מאיר אטינגר נואם באזכרת סבו הרב מאיר כהנא הי"ד
מאיר אטינגר נואם באזכרת סבו הרב מאיר כהנא הי"ד צילום: אלירן אהרון

שלום חגי, נפגשנו פעמים רבות במסגרת הפעילות שלך נגד מאחזי נערי הגבעות באזור.

במשך תקופה ארוכה פיקדת על המצור האכזרי והמיותר על שכונת קומי אורי, במסגרתו "זכיתי" לא אחת לחוות אלימות קשה מפקודיך האלימים ללא כל סיבה, שתמיד תמיד אתה וכל המערכת גיבית אותם.

בימים האחרונים הפכת לכוכב תקשורת במסגרת מסע יח"צ של דוברות מג"ב, נגד התנגדות נערים יהודים לפעולות ההרס והרדיפה שאתה מפקד עליהם.

בחייך האישיים כך אני מבין אתה איש ימין ומחובר למסורת ישראל, אבל בתפקידך במשטרה אתה מתעלם מכל מטען הערכים ומסיר אחריות לחלוטין מהתפקידים שאתה מבצע. התנהגות כזו היא ההפך הגמור ממנהיגות ולקיחת אחריות, שהיו מצופים ממפקד יהודי.

אתה מתלונן על כך שהמלחמה ביהודים תופסת %90 מזמנך, אבל במקום לקחת אחריות ולהסתכל במראה - כיצד קרה שאתה משתף פעולה עם מציאות מטורפת שבה המשימה העיקרית שלכם היא מניעת בנייה יהודית, בעוד שבמרחב שבו אתם משרתים אינסוף פעולות בנייה ערביות, המסכנות ממש את עתידנו.

במקום לקחת אחריות, אתה מודה בפה מלא שהמשימה העיקרית שלך היא מאבק בהיאחזות יהודים בארץ הקדושה. ואת מי אתה בוחר להאשים בפשע שאתה שותף לו? את אותם נערים צעירים שהחליטו להקדיש את חייהם וכספם המועט לבניין הארץ.

אתה טוען בהיתממות שהנערים בונים ומתיישבים ב"שטח צבאי סגור" כמו ששמעתי אותך אומר פעמים רבות, מבלי לספר לשומעים שאת הצו הדרקוני הזה הוצאתם למטרה אחת - מניעת התיישבות יהודית, וכי לא מדובר בנערים שהתיישבו בשטח צבאי כפי שאתה מנסה לרמות את שומעיך, אלא בטקטיקה קבועה שבה כל נקודת יישוב יהודי שאתם רוצים להרוס מוכרזת כשטח צבאי, ובאורח פלא הבניה הערבית האסטרטגית אינה ב"שטח צבאי סגור".

אין ספק שהעברה החמורה ביותר - היא פגיעה בארץ ישראל, אבל לכל אורך הדרך ההתנהלות שלך מלווה בפעילות אלימה של שוטריך נגד יהודים, נגד התורה ונגד החוק. כשאתה נותן רוח גבית לאלימות של שוטריך, והחמור מכל שולח גויים להכות יהודים כאן בארץ ישראל על חטאם שהם מתנגדים להרס ארץ ישראל.

אני מאמין שכשתסיר את המדים ותצא מהמערכת שאתה משועבד לה, תבין את גודל הפשע שהיית שותף לו. אז, אני מקווה שתצא ותספר עד כמה התגייסה המערכת להעדיף את המאבק בהתיישבות היהודית, על פני המאבק בטרור ובהשתלטות הערבית.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו