מזכיר המדינה לשעבר, מייק פומפאו, הופיע השבוע ברשת "פוקס ניוז" וגרם לצופים רבים להישאר פעורי פה, ולאו דווקא עקב הדברים שאמר בראיון.

פומפאו בן ה-57 נראה רזה וכחוש, לאחר שהשיל ממשקלו קילוגרמים רבים, ולטענת גולשים רבים ברשתות החברתיות "לא ניתן היה לזהות כי מדובר במזכיר המדינה לשעבר" ופניו נראו שונות לחלוטין. השמועות בנוגע לאיבוד המשקל הדרמטי של פומפאו נעו בין דיאטה רצחנית עליה הקפיד מאז סיום תפקידו בבית הלבן, לבין "מראה חדש" אותו הוא ביקש להשיג לקראת הכרזה על התמודדות אפשרית במירוץ לנשיאות ארה"ב בשנת 2024.

התגובות ברשתות החברתיות הביעו תדהמה מצד הגולשים למראה החדש של פומפאו, שאכן לא הזכיר כמעט במאום את המראה הקודם שלו כאשר כיהן כמזכיר המדינה בממשל טראמפ. "זה מייק פומפאו???. כאילו, אפילו הפנים שלו שונות מבחינה המבנה שלהן...זה ניתוח רציני מאוד, אם זה בכלל הוא, זה כל מה שאני יכול לומר", כתב גולש בשם וויליאם לגייט בחשבון הטוויטר שלו.

מבקר התקשורת אהרון רופר כתב כי "מייק פומפאו איבד כמות עצומה של קילוגרמים". גולשים רבים הציגו תמונות של "לפני" ו"אחרי" איבוד המשקל הדרמטי של פומפאו, וטענו כי הוא השתנה לחלוטין וכמעט ולא ניתן לזהות כי מדובר באותו אדם. טרבור מקי, גולש נוסף, כתב כי "נראה כאילו מייק פומפאו איבד 135 ק"ג בשנה אחת. הוא מתמודד לנשיאות בשנת 2024, הלא כן?".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו