ח"כ רם בן ברק בועדת החוץ והביטחון
ח"כ רם בן ברק בועדת החוץ והביטחון צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

יו״ר ועדת חוץ וביטחון ח״כ רם בן ברק (יש עתיד) החליט להחזיר לעבודה את היועצת המוסלמית שהצטלמה עם תומך טרור בהר הבית.

בראיון לחדשות 12 הוא הגיב לטענות נגדה: "הפרסום לא נכון והיא לא השתתפה בשום פורום. העוזרת שלי, ערבייה-דתייה, שמתפללת באל-אקצא לפעמים ובאותו אירוע מדובר היא עשתה משהו עם מדריכי טיולים במסגד. בסיום הקורס הגיעו לשם אנשים שנמצאים, שם היא הצטלמה איתם ואחד מהם הוא אחד עם התבטאויות לא סימפטיות".

"החלטתי להשעות אותה עד שאברר את העניין. ביררתי את זה, כולל שיחה עם קצין הכנסת ועם אנשי שב"כ. אולי היא תשמע את זה דרכך - אבל החלטתי להחזיר אותה לעבודה. הדבר הפסול הוא שלא ידעתי על זה מראש ואני חושב שהיא טעתה בשיקול הדעת", הוסיף יו"ר ועדת החוץ והביטחון. עוד הוא טען כי יועציו לא נחשפים לחומרי ועדת החוץ והביטחון.

מירי רגב לרם בן ברק: ''אתה תשתוק, אתה בכלל שונא ישראל'' ערוץ כנסת

ח״כ בן ברק התייחס לעימות הסוער שפרץ השבוע במליאה בינו לבין חה"כ רגב, שבו היא כינתה אותו "שונא ישראל" - על רקע הצעת חוק "נאמנות בתרבות" שהגישה ונפלה. "הלכתי אליה כדי להגיד לה להוציא את המשפחות השכולות מהדיון הפוליטי, היא ואמסלם צעקו עליי שאני 'עוכר ישראל', מעסיק מחבלים בלשכה ותומך טרור", הוא סיפר.

״היועצת שלי היא לא תומכת טרור. יותר מ-85% מערביי ישראל מזדהים עם המדינה. יש לנו שב"כ מצוין, אני בטח שלא מסכן את ביטחון המדינה״, כך בן ברק.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו