ח"כ מירי רגב
ח"כ מירי רגב צילום: ערוץ 7

ח"כ מירי רגב מהליכוד עוררה בשבוע שעבר סערה גדולה כשכינתה במליאה את יו"ר ועדת חוץ וביטחון וסגן ראש המוסד לשעבר רם בן ברק - "שונא ישראל".

גם בליכוד כבר הספיקו כמה חברי כנסת לגנות את האמירה, אך רגב ממשיכה לעמוד מאחוריה, וגם הבוקר, בריאיון לתוכנית קלמן-ליברמן בכאן רשת ב, אמרה על בן ברק: "איך היית מכנה אדם שהוא יו"ר ועדת חוץ וביטחון ומעסיק עוזרת שנפגשת עם שייחים מסיתים ותומכי טרור?".

רגב הוסיפה על סגן ראש המוסד לשעבר: "מה שהוא עשה בעבר – הוא עשה בעבר. גם אני הייתי דוברת צה"ל והלבישו אותי במדי נאצים".

בן ברק מצידו סירב להתייחס לאמירה של רגב. על הטענות נגד העוזרת שלו, שהצטלמה עם שייחים בהר הבית, אמר יו"ר ועדת חוץ וביטחון בריאיון לקלמן-ליברמן: "העוזרת שלי דתייה מוסלמית והיא לפעמים מתפללת במסגד אל אקצא, והיא הצטלמה עם האנשים האלה, ובזמנו היא לא ידעה מי הם. אני סומך עליה ב-100%".

מוקדם יותר היום ח"כ אבי דיכטר מהליכוד גינה את אמירתה של רגב. בריאיון לתוכנית הבוקר הזה עם אריה גולן בכאן רשת ב אמר דיכטר: "אני חושב שזאת הייתה אמירה מבישה. מירי יותר אינטיליגנטית מלומר אמירות כאלה. אני מכיר את רם בן ברק למעלה מ-40 שנה - גם כלוחם בסיירת מטכ"ל ולאחר מכן ליוויתי אותו מרחוק, גם במטכ"ל וגם במוסד - לומר עליו 'שונא ישראל' זה מביש". גם חבר הכנסת מיקי זוהר מהליכוד גינה אתמול את דבריה של רגב.

מירי רגב לרם בן ברק: ''אתה תשתוק, אתה בכלל שונא ישראל'' ערוץ כנסת