לא המקצוע הכי קל בעולם
לא המקצוע הכי קל בעולם צילום: iStock

זה אולי נראה יחסית פשוט, אבל מסתבר שגם להיות פושע זה לא תמיד קל. ריכזנו עבורכם מספר סיפורים על פושעים גרועים במיוחד שמוכיחים שגם לשדוד בנק יכול להיות עסק מסובך.

להשתמש בתמונת החשוד כתמונת פרופיל

האם גם שוטרים משתמשים בפייסבוק? מסתבר שמאק ירווד חשב שלא. לאחר שמאק ראה את התמונה שלו כ"מבוקש השבועי" של המשטרה הוא החליט להשתמש בתמונה כתמונת הפרופיל שלו בפייסבוק. לאחר שאחד החברים שלו הזהיר אותו שיכול להיות שגם השוטרים יחפשו אותו בפייסבוק ויתפסו אותו הוא כתב "לפחות הם לא יצליחו להגיע אליי לטנסי". לרוע מזלו, השוטרים דווקא כן קראו את ההתכתבות הזאת והחליטו להגיע לטנסי והוא נעצר ונכלא.

זהירות עם האקדח

טריי תומאס היה בהלם ממה שצילמה מצלמת הדלת שלו ב2 בלילה. מסתבר ששני פורצים בעטו בדלת וניסו לפרוץ אותה כאשר לאחר מספר שניות שניהם ברחו במהירות מהמקום. מבדיקה חוזרת של הסרטון התברר שאחד הפורצים שהחזיק אקדח ירה לעצמו בטעות ברגל. השוטרים איתרו את הפצוע בבית החולים הקרוב ועצרו אותו.

הפורץ השיכור

לא קל לפרוץ לחנות של משקאות אלכוהוליים, בטח השודד הוא שיכור בעצמו. מצלמות האבטחה של חנות בטקסס הצליחו לתפוס את הכישלון הקולוסאלי של גנב שניסה להיכנס לחנות דרך הגג, קרס בדרך על בקבוקי זכוכית ורק אחר כך גילה שהוא לא מצליח לצאת החוצה. אחרי שהגנב לא הצליח לפרוץ את דלת הכניסה המשוריינת הוא בסוף התייאש ופשוט הדליק לעצמו סיגריה וחיכה למשטרה שתעצור אותו.

חילוץ מהקומה החמישית

צוותי ההצלה בסין נדהמו לגלות פורץ שנתקע בחלון בקומה החמישית תוך כדי שהוא מנסה להיכנס לבניין. הפורץ, שכנראה חשב שהוא קצת רזה יותר, ניסה לחדור לתוך חלון צר במיוחד בבניין ולרוע המזל נעצר בחלון כשחצי גוף שלו בתוך הבית והחצי השני מתנדנד באוויר. לאחר כחצי שעה של עבודה מאומצת, צוותי החילוץ הצליחו להוציא את הפורץ ולהביא אותו הישר לידי המשטרה.

לפעמים האקדח מחליק

שוד של חנות הוא אירוע מפחיד במיוחד, גם עבור השודד עצמו. שודד מקולורדו שניסה לשדוד חנות של סיגריות אלקטרוניות, הסתבך עם הוצאת האקדח מהמכנסיים ובטעות הפיל אותו לרגלי הקופאית. השודד המפוחד ניסה לקפוץ לצד השני של הקופה בשביל לקחת את האקדח בחזרה, אבל אחרי שנכשל הוא פשוט ברח משם במהירות האפשרית. בסרטון אפשר לראות גם את התגובה המהירה והרגועה של הקופאית שפשוט לוקחת את האקדח ונועלת במהירות את הדלת.

כשלמוכר יש חרב

כמו בכל דבר בחיים, גם בשוד לא תמיד אפשר לתכנן הכל מראש. שני שודדים בפנסילבניה חשבו שיוכלו לשדוד חנות עם סכין קטנה. לרוע מזלם, המוכר פחות התרשם מהסכין שלהם והעדיף לרדוף אחרי השודדים עם חרב ענקית.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!