אחרי "שבת חיי שרה תיאורטית" בגלל מגבלות הקורונה של השנה שעברה, נערכים בחברון לקבלת פני הבאים לשבת הקרובה שתחזיר את ההמונים לעיר האבות.

נעם ארנון, דובר הישוב היהודי בעיר, מספר על השנה שעברה בה "היינו כאן עם עצמנו, שמרנו על הזיכרון של שבת חיי שרה, אבל השנה, ברוך ה', נוכל לחגוג את חיי שרה עם רבבות אלפי ישראל. אלפים רבים יירשמו, יבואו ויהיו איתנו בשבת חיי שרה, ויחד נחווה את החוויה של קניין מערת המכפלה".

בואו להיות חלק מתחיית היישוב היהודי לחברון

"זו חוויה מדהימה. כשאתה מרגיש שאתה כאן עם אברהם אבינו, קונה את מערת המכפלה, אתה מבין את ההשתרשות והעומק שלנו במקום הזה. מתוך זה יש עומק של ביטחון, שורשים, שמחה ואמונה, אתה יודע שעם ישראל בארץ הזו כבר אלפי שנים. אברהם אבינו קנה את המקום עבור בניו ובני בניו, ואנחנו ממשיכים את המסורת של האבות והאמהות, וגם של רחל שמשקיפה עלינו מלא רחוק, מבית לחם".

מוסיף ארנון: "מתוך השורשים של העבר אנחנו מצמיחים את העתיד, את עם ישראל הנטוע באדמתו, בעירו ובמסורתו וממשיך לצמוח, וישראל הראשון הטמון במערת המכפלה נותן לנו את הכוח להרים גבוה את דגל ישראל בגאווה עצמה וביטחון בעתיד".

בימים אלה יוצא היישוב היהודי בחברון בגיוס המונים במטרה להתמודד עם המכשולים המשפטיים של ארגוני השמאל הקיצוני, ובמטרה להגדיל את הבנייה וההתיישבות היהודית בעיר האבות.

בואו להיות חלק מתחיית היישוב היהודי לחברון

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו