אשפוז
אשפוזצילום: shutterstock

אריה לוי משתף בגילוי לב על המאבק העיקש אותו הוא מנהל מול מחלת הסרטן הקשה שתקפה את גופו.

"זה התחיל עם כאבי בטן עזים, הייתי בטוח שמדובר בעומס או לחץ, אבל כשכבר לא יכולתי להתעלם מהכאב, קיבלתי את הבשורה הגרועה בעולם: יש לי גידול סרטני, בגודל של 10 ס"מ. המחלה תקפה אותי באכזריות ברטרופריטונאום- (אזור הנמצא בחלקה האחורי של הבטן), והתחלתי טיפולים כימותרפיים", הוא מפרט.

אריה טופל במסירות בבית החולים ברזילי, וכשאשתו הגיעה ללדת את הילד השלישי, המחלקה כולה בכתה מהתרגשות.

כעת, עם התרחבות המשפחה, מתמודדת משפחת לוי גם עם מצוקה כלכלית קשה, רחל שעבדה כגננת נאלצה לעזוב את עבודתה והיא מחלקת את זמנה בין הילדים שבבית לבעלה החולה.

לתרומה הקליקו כאן>>>

הנושא הכלכלי מדאיג את אריה המרוחק ממשפחתו והוא מתקשה לראות את הסבל שעובר על ילדיו: "אין לי מאיפה להביא אוכל לילדים שלי, אין לי אפשרות לקנות להם סוודר ומעיל לחורף שמתקרב. אני גר בעיר קטנה בדרום, אך איני עומד בתשלומי השכירות".

"אני מתחנן אליכם, תרחמו על המשפחה שאני נלחם למענה, תעזרו לשלושה ילדים קטנים לשרוד את המחלה של אבא שלהם, מבלי להתמוטט, מבלי לבכות בשקט, בלילה, מרעב", הוא מבקש.

סיפורו הקשה של אריה אינו המקרה היחיד המגיע למשרדי ועד הרבנים. ישראל, נציג ועד הרבנים, מספר בכאב: "עשרות משפחות של חולים שנתמכו על ידי ועד הרבנים הגיעו למצב של פת לחם בתקופה האחרונה וקשה לנו לעמוד בקצב של הפניות".

הרב חיים קנייבסקי ביקש לחדד את הזכות העצומה בתרומה למשפחות החולים ואמר, "כל התורמים לקרן 'והסירותי מחלה' של ועד הרבנים, להחלימם, לרפאותם, להחזיקם ולהחיותם, יראו ישועות גדולות בכל הנצרך להם... וינצלו הם וכל ב"ב מכל מחלה מידה כנגד מידה, ויזכו לעשות שמחות בביתם ולרוות נחת מכל צאצאיהם מתוך בריאות ופרנסה ברווח".

לקבלת הברכה הקליקו כאן>>>