משה פייגלין
משה פייגלין צילום: מתוך השידור

משה פייגלין תקף הבוקר (רביעי) את החלטת ה-FDA לאשר חיסון לקורונה גם לילדים בני 5 עד 11, וכינה את הארגון "ארגון מושחת".

"ב-1976 הורד מהמדף החיסון כנגד שפעת העופות, כי 26 אנשים מתו מהחיסון", כתב. "אתמול אישר ה-FDA להזריק לילדים בני 5 ומעלה, ילדים שלא נמצאים בשום סכנה מיוחדת, חומר שעל פי נתוני מערכת הדווח הרשמית האמריקנית VAERS, כבר הרג למעלה מ-16,000 בני אדם - ובפועל כנראה כבר הרג הרבה הרבה יותר".

"האחריות לילדיכם היא שלכם", הוסיף פייגלין. "לא של המדינה ולא של שום גורם מושחת אחר מעבר לאוקיאנוס".

יש לציין כי מערכת ה-VAERS האמריקנית היא מערכת התנדבותית המאפשרת איסוף מידע מהציבור בדיווח עצמי ללא כל אימות או ביקורת. מטרת המנגנון היא להדליק נורות אדומות בקרב החוקרים במקרה של דיווחים רבים על תופעה דומה.

המערכת נמצאת תחת אחריות המרכז לבקרת מחלות האמריקני (CDC) וכמובן ה-FDA. ה-CDC מבקש מרופאים וחברות פארמה לדווח על כל מקרה תמותה שהתרחש לאחר החיסון ללא תלות בסיבת המוות.

לדברי עמותת "מדעת", לאחר בדיקה של האירועים שדווחו ל-VAERS, התברר כי אנשים נפטרו מסיבות שונות כדוגמת מחלה סופנית, נגיף הקורונה, ואף תאונות דרכים, שכמובן לא קשורות לקבלת החיסון.

בהמשך הביא פייגלין ראיון שערך עם ד"ר ולדימיר זלנקו, רופא מפורסם שמתנגד להחלטה לחסן ילדים באופן מקיף.

פייגלין שיתף קטעים מהראיון עמו כבר בשבוע שעבר, אך התארים שחילק לו השתנו עם הזמן. בפעם הראשונה בה שיתף פייגלין את הראיון עמו הוא כינה אותו: "הרופא שריפא מקורונה את הנשיא טראמפ, את הנשיא בולסנרו - וגם את שר הבריאות (לשעבר) ליצמן".

אולם, לאחר שהעירו לו שאותו רופא כלל לא ריפא את השלושה המדוברים, הוא ניסח את דבריו אחרת. "זלנקו הוא האיש שמתוך התייעצות ותיאום עמו, קיבל הנשיא טראמפ את הטיפול החדש שפיתח - כולל ההידרוקסילורוקווין - והבריא", כתב פייגלין.

היום הוא תיאר אותו כ"הרופא שהביא להחלמתו של הנשיא טראמפ, של נשיא ברזיל בולסנרו, של שר הבריאות בישראל - ליצמן, של הרב קנייבסקי בבני ברק, של אלפי מטופלים באופן ישיר, ומיליונים שמטופלים בהנחייתו - באופן עקיף".