הכבאים עם עברי
הכבאים עם עברי צילום: דוברות כבאות והצלה יו"ש

עברי בן השלוש, הנאבק במחלת הסרטן, עובר בימים האחרונים מספר ניתוחים לא פשוטים. משפחתו ביקשה לעודד אותו ופנתה לשם כך לשירותי כיבוי האש בשל אהבתו הרבה של הילד ללוחמי האש.

הבקשה הגיעה לפתחו של מפקד מחוז יו"ש טפסר שיקו בר דב ששמח להיענות לה. מפקד הצוות שהתנדב לצאת לשמח את עברי, עמיחי גרינהוט מספר, "אני מכיר את בית החולים 'שניידר' ואת המחלקה בה עברי מאושפז. בני שהיה חולה בסרטן לפני כשמונה שנים היה מאושפז במחלקה זו. כששמעתי על עברי ביקשתי לצאת לבקרו, שכן אני מכיר את המצב מקרוב".

"עם הגעתנו ראינו את עברי בעגלה מביט בנו וצופה כיצד אנו לובשים את ציוד המיגון ומפעילים את הכבאית.למרות חולשתו ראינו איך לאט לאט נפתחות עיניו והוא מתמלא באושר. אני שמח שיש לי הזכות להחזיר במעט את מה שקיבלתי בזמן שבני היה מאושפז", הוסיף גרינהוט.

מריאל, דודותו של עברי התקשרה להודות ללוחמי האש וסיפרה להם כי מאז שביקרו בבית החולים, עברי עבר עוד מספר פרוצדורות רפואיות לא פשוטות, אולם הוא מבקש בכל הזדמנות לצפות בתמונות ובסרטונים מביקור לוחמי האש והדבר משמח ומעודד אותו.

מפקד המחוז טפסר שיקו בר דב שוחח עם המשפחה לאחר הביקור ואמר כי לוחמי האש שמחים לעמוד לצידו של עברי במאבקו במחלת הסרטן וכי יגיעו לבקרו בכל פעם שיבקש זאת.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו