מנסור עבאס
מנסור עבאס צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

יו"ר מפלגת רע"מ ח"כ מנסור עבאס ממשיך בסדרת העקיצות לבנימין נתניהו וחברי הליכוד, כשהוא מזכיר איך בעבר ניסו להתקרב אליהו ואף הזמינו אותו לפגישות משא ומתן לקראת הקמת קואליציה.

"אני מבין את הצורך הפוליטי של הליכוד היום לנגח את הממשלה דרך התנועה האסלאמית, הפסקנו להיות רע"ם, עכשיו אנחנו 'התנועה האסלאמית'. את הנאום שקרא אותו בנימין נתניהו בבלפור מולי על השותפות בין הליכוד לרע"ם וכתב אותו יואב קיש, אני לא אשכח", חשף עבאס במליאת הכנסת.

הוא פנה לחברי הכנסת של הליכוד ואמר: "עכשיו אתם רוצים להציג אותנו כתומכי טרור? הוא (נתניהו) הקריא לי את הנאום, אני אומר לך איזה נאום נפלא, ואתה (קיש) אומר לי אני כתבתי את זה".

ח"כ יואב קיש מהליכוד הגיב לדברי עבאס: "מעולם לא ביקשנו מכם להצטרף לממשלת ליכוד". ח"כ עבאס ענה: "אני מוכן ללכת לפוליגרף".

עבאס: לא אשכח את הנאום שנתניהו קרא מולי על השותפות עם רע"מ ערוץ כנסת

שלשום הזכיר יו"ר מפלגת רע"מ כי ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו העביר תקציבים בגובה מיליארדי שקלים לחברה הערבית.

במסיבת עיתונאים בנושא פיתוח כלכלי בחברה הערבית שקיימו השרה לשוויון חברתי מירב כהן וח"כ עבאס, הוא אמר כי "החברה הערבית מקבלת מה שמגיע לה".

לדבריו, "כולם מודים, כולל הממשלה לשעבר, ממשלת הליכוד מודה שהיו עוולות ומחדלים ומשברים ומצוקות בחברה הערבית, ואפילו הם בעצמם קידמו והתגאו, במיוחד ראש הממשלה נתניהו - התגאה שהוא קידם כמה וכמה תוכניות".

"בבחירות האחרונות הוא התגאה שהוא עשה את זה והביא מיליארדים לחברה הערבית", הוסיף ח"כ עבאס. "היום ממשלת השינוי מובילה ומאיצה את התהליך הזה. בתכנית הזאת יש בשורה לכל החברה בישראל במישורים שונים".

"בשבוע הבא תבוא החלטת ממשלה להסדיר שלושה יישובים ובהמשך יהיו עוד יישובים ועשרות מרכזי שירות ליישובים הלא מוכרים בנגב", כך ח"כ מנסור עבאס.

מנסור עבאס: "300 מיליון שקל לאוכלוסייה הערבית בערים המעורבות" ערוץ כנסת

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו