החתונה של א' ול'
החתונה של א' ול' צילום: שערי צדק

א' מראשון לציון שמאושפז במרכז הרפואי שערי צדק כבר למעלה מ-60 יום, התחתן הערב (רביעי) עם בחירת לבו בחצר המרכז הרפואי.

רק לפני שבועיים נלחם א' על כל נשימה ונשימה במחלקה לטיפול נמרץ קורונה, כאשר הוא מחובר במצב קריטי למכשיר אקמו בפעם השנייה לאחר שחלה בקורונה ומצבו היה קשה.

הצוות הרפואי בשערי צדק ליווה אותו לחופה באירוע שהופק על ידי הצוות של המרכז הרפואי ועמותת תקווה ומרפא.

בני הזוג א' ו ל'התארסו לפני 11 חודשים כאשר א' חלה לפתע באורח קשה בקורונה. מצבו הלך והחמיר והוא הובהל לשערי צדק במצב קריטי. לאחר מספר ימים החלה אי ספיקה ריאתית והוא חובר למכשיר האקמו. הצוות הרפואי ייצב את מצבו אך לא עבר זמן רב, ומצבו שוב החל להידרדר וא' חובר בשנית לאקמו.

בזמן שהרופאים נלחמים על חייו, ל' ארוסתו נדרה נדר שאם א' מחלים, הם מתחתנים בבית החולים. גם כשהיה שרוי בין חיים ומוות, לא הפסיקה לדמיין את יום החתונה ואיך יצעדו יחד לחופה, ממש באותה מרפסת בה המתינה בשעותיו הקשות.

היא שיתפה את אסתי ברנשטיין, עובדת סוציאלית במחלקה, בחלומה וברנשטיין הבטיחה לה שכאשר המצב ישתפר היא תסייע בהכנות.

הנס קרה, מצבו של א' השתפר, ובני הזוג החליטו שהם מתחתנים בתאריך המיועד של' קבעה כעבור יממה. ברנשטיין רתמה את הצוות כולו, כולל אחיות, רופאים יחד עם עמותת תקווה ומרפא ושותפים נוספים גייסו את כל מה שדרוש לאירוע חתונה מושקע כולל חופה מפוארת, תאורה, תקליטן, נגנים, שולחנות מפוארים, שמלת כלה באדיבות המעצבת אודליה מזרחי והכל בתוך 24 שעות.

הכלה אמרה: "אני מודה על הנס הגלוי וחסדיו של בורא עולם ומודה לו ששלח מלאכים יקרים שטיפלו ועדיין מטפלים על מנת שיקום על הרגליים במהרה. אני מודה לצוות על הטיפול המסור בהובלת פרופ' פיליפ לווין, מנהל המחלקה לטיפול נמרץ בשערי צדק, ולכל האחים והאחיות. קיבלתי במתנה את שאהבה נפשי".

פרופ' פיליפ לווין, מנהל המחלקה לטיפול נמרץ, אמר כי "מדובר במקרה נדיר ביותר של מטופל שמתאושש ויוצא מזה בחיים בצורה כה טובה. אנחנו שמחים שהצלחנו לטפל במקרה בצורה הטובה ביותר ומאחלים לזוג המון מזל טוב, אושר ובריאות״.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו