בניה פרץ ביד אליהו
בניה פרץ ביד אליהו צילום: רועי חדי

קבוצת מכבי תל אביב ערכה אתמול (שלישי) מחווה מרגשת לבניה פרץ, אשר נפגע באופן קשה בפיגוע הירי בצומת תפוח.

באמצע המשחק מול קבוצת ז'לגיריס קובנה בהיכל יד אליהו, מכבי תל אביב העניקה לבניה אות הוקרה מדורון ג'מצי וראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, כאשר מעל עשרת אלפים האוהדים והכרוז עומדים ומריעים לבניה.

בניה נפצע קשה בפיגוע הירי בצומת תפוח לפני פחות משנה. מאז הפיגוע מלווה ראש מועצת שומרון את המשפחה יחד עם אל"מ רועי צוויג, ובאחד הביקורים של דגן אצלו, סיפר לו בניה כי הוא אוהד של מכבי תל אביב.

חיבוק מרגש ביד אליהו: 10,000 אוהדים הצדיעו לבניה פרץ שנפצע בפיגוע

דגן ומנהל מחלקת הספורט במועצת שומרון מאיר ברכיה פנו לדורון ג'מצ'י, סיפרו לו על בניה ועל אהדתו למכבי, וזה הזמין את בניה פרץ וראש מועצת שומרון למשחק של מכבי, שם הפתיעו אותו, ובמהלך המשחק העניק ג'מצ'י לפרץ את מגן ההוקרה של מכבי. כל זאת בזמן שהכרוז מודיע באמצע המשחק: "מארחים הערב את בניה פרץ, שנפצע בפיגוע טרור בצומת תפוח, כשהיה בדרכו לישיבה הגבוהה באיתמר, שם התכונן לקראת שירות צבאי משמעותי להיכנס לשייטת. הנה בניה מלווה ביוסי דגן ראש מועצה אזורית שומרון, מקבל את מגן ההוקרה, מכוכב העבר שלנו, דורון ג'מצ'י שלנו, מצדיעים לך בניה פרץ".

דורון ג'מצ'י הודה: "התרגשנו מאוד לפגוש את בניה ואת הוריו היקרים אביבה ועופר, אנשים גיבורים, כולנו מתפללים להחלמתו המהירה, שנוכל לארח אותו על הפרקט".

דגן מסר: "אני מודה לקבוצת מכבי תל אביב על המחווה האדירה לבניה. אני בטוח שהחיבוק הזה ממכבי ומהאוהדים יתן המון כח לבניה להמשיך ולהילחם את המלחמה היומיומית בשיקום הקשה שהוא עובר. ואנחנו מתחזקים מבניה, ורואים ניסים יום אחרי יום, בזכות האמונה והגבורה שלו והמסירות והנחישות של הוריו אביבה ועופר. אני בטוח שבע"ה, בעזרת כל התפילות של עם ישראל, ובעזרת הנחישות והאמונה שלו הוא יבריא, ויזכה להיות לחם בצה"ל ותלמיד חכם".