אלון שוסטר
אלון שוסטר צילום: אלעד מלכה

סגן שר הביטחון אלון שוסטר מגיב היום (חמישי) התייחס לאישור מועצת התכנון העליונה לבנייתן של 3,000 יחידות דיור ליהודים ביו"ש.

"ההיגיון הוא שבאותם ריכוזי התיישבות ישראלית שנמצאת ביו"ש אנחנו נאפשר לבני אדם לישראלים שחיים שם להתקיים. בריכוזי ההתיישבות ראוי לבנות. אני מניח שהאיזון הראוי לא כולל את היישובים שנמצאים במקומות קונטרוברסליים. לא נעשה צעדים שנראים מנוגדים לסוג של קונצנזוס, לא נאפשר סיפוח ולא יהיו לנו פריצות דרך", דברי שוסטר בראיון ל-103FM.

הוא הגיב לביקורת על שר הביטחון בעניין ההכרזה על ששת הארגונים הפלסטיניים כארגוני טרור: "לא קיבלנו מיו"ר העבודה פירגונים על עצם הפגישה עם אבו מאזן, הבנייה עבור הפלסטינים אחרי שנים, הגדלת מספר העובדים שיוצאים מעזה, רישום הפלסטינים שנמצאים עשרות שנים בגדה. אני חושב ששר הביטחון פועל בצורה מדודה וראויה מאוד לביטחון ישראל. מדובר במהלך מאוד מסודר".

בהמשך, סגן השר הבהיר כי בניגוד לטענותיה של השר שקד, גנץ לא יפעל להפלת הממשלה, "המלצתי היא לדבוק בהסכמים שלנו. בהתחלה שאלו אותנו אם נאפשר את הקמת הממשלה שאנחנו פעלנו להקמתה, והוכחנו שכן. אחר כך אמרו האם ניתן לתקציב לעבור, ועכשיו האם נפרק את הממשלה; ואני שואל - זה לא נמאס?".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו