הלילה נזיז את המחוגים שעה אחורנית לשעון החורף, ונקבל שעה נוספת. מה אנחנו רוצים לעשות בה?

אז בפרויקט 252 אימצו בחום את היוזמה של הרב יוני לביא, והשנה אנחנו ננצל את השעה הזו כדי לעזור לחברים וחברות שלנו שעדיין לא זכו להקים בית.

"מיזם בשעה טובה נולד שנה שעברה, ונחל הצלחה מטורפת", אומר צוריאל גביזון - מיוזמי הפרויקט, "מדובר בשעה אחת בה כולנו הופכים לשדכנים, ועוזרים לחברים שלנו למצוא זוגיות. כל אחד מאיתנו מכיר מישהו או מישהי שמחפשים את האחד שלהם, ובמוצ"ש הקרוב כולנו נעלה את ההצעות שיש לנו לרשתות החברתיות ולקבוצות הייעודיות שפתחנו לצורך המיזם, כך שההצעה שלכם תגיע לכמה שיותר אנשים".

"שנה שעברה הצלחנו להגיע למאות זוגות שהכירו ויצאו לדייטים דרך המיזם, ובמשך השנה גם לעשרות חתונות בזכות זה", מספר לנו גביזון, "והפעם אנחנו מקווים בעז"ה להכפיל את ההצלחה, וזה תלוי רק בכולנו. אז אם אתם מחפשים זוגיות או מכירים מישהו חבר או מכר שמחפש זוגיות, אתם מוזמנים להצטרף לקבוצות הוואטספ שפחתנו במיוחד עבור המיזם, ובמוצ"ש הקרוב בשעה 21:00 תפרסמו את ההצעה שלכם, ותעשו שידוך!"

"כיצד זה מתבצע בפועל? פשוט מאוד: במוצ"ש הקרוב החל מהשעה 21:00 נפתח את קבוצות הוואטספ הייעודיות של המיזם, נעלה תמונות ופרטים של חברים וחברות שלנו, שמחפשים להכיר בין זוג (כמובן, ברשותם). מישהו ראה את הפרטים שהעלתם ויש לו הצעה שיכולה להיות רלוונטית? הוא יוצר קשר עם מי שהעלה את ההצעה, והם עושים את החיבור. כמה שזה פשוט - השעה הזאת יכולה להקים עשרות בתים בישראל", מסכם גביזון.

להצטרפות ליוזמה, אתם מוזמנים להתחבר לקבוצות הוואטספ הייעודיות בקישור הזה >>