מכה קטלנית
מכה קטלנית צילום: iStock

טאלין רוז בן ה-14 רק רצה להגיע לבית הספר כאשר מכת ברק שקיבל העיפה אותו למדרכה. למרבה ההפתעה, כעבור מספר דקות טאלין חזר להכרה כמעט ללא פגע- והכל בזכות הנעליים שלו.

הכל התחיל לפני כשבועיים כאשר טאלין רוז, תלמיד בית ספר מאוסטרליה נפגע ממכת ברק כשהוא רק מספר צעדים לפני שער בית הספר. בראיון לToday News האוסטרלי, טאלין סיפר שאחרי שהברק היכה בו הוא הוטח למדרכה והיה משותק כולו למשך כדקה. למרבה המזל, אדם שעמד ליד טאלין הצליח להזעיק במהירות אמבולנס שהגיע לאסוף אותו, אבל לתדהמתם טאלין התחיל להתאושש בכוחות עצמו גם לפני שהתחילו לטפל בו.

לפי ההערכות של הפרמדיקים, נעלי הספורט שנעל טאלין ספגו את פגיעת הברק ומנעו ממנו להיפגע ממנו באופן קשה. הנעליים היו בעלי סוליה עבה במיוחד ולדברי מישל, אימו של טאלין הם הפכו להיות "הקנייה הכי טובה שלהם אי פעם".

מישל סיפרה שבית הספר התקשר אליה וסיפר לה על המקרה אבל עד שהיא הגיעה טאלין כבר היה בהכרה בתוך האמבולנס. צוות האמבולנס בדק את טאלין לפגיעות חמורות יותר אבל אחרי שהוא עבר את כל הבדיקות הוא שוחרר לביתו.

למרות שכל המשפחה שמחה לראות שהוא שוחרר ללא פגע, טאלין מספר שאחותו הקטנה דווקא התאכזבה. לדבריו, אחרי שאחותו הקטנה שמעה שהוא הוכה על ידי ברק היא קיוותה שמעכשיו יהיו לו כוחות על והיא אפילו ניסתה לחבר אליו את הסלולרי שלה אבל ללא הצלחה.

טאלין מספר שעדיין נשארו לו צלקות על הגוף כתוצאה מההלם החשמלי שקיבל, אבל הם ככל הנראה יעברו בעתיד. ניתן לקוות שבעקבות המקרה יתקינו בבית הספר כליא ברק, אבל במקרה שלא טאלין מבטיח שבפעם הבאה הוא ינסה לקפוץ הצידה ולברוח מהברק כמו שאימא שלו אמרה לו.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!