ניקוי מושבי רכב
ניקוי מושבי רכבצילום: ISTOCK

לא פלא שאינכם מצליחים להתרכז בנסיעה בזמן האחרון. מריפוד הרכב עולה ריח של אוכל ומשקאות שנספגו בנסיעה המשפחתית האחרונה שלכם לאילת, בעוד הריפוד עצמו מלא באבק ושאר לכלוכים בלתי נעימים.

בכל בוקר אתם נכנסים לרכב בחוסר חשק, בידיעה שמחכה לכם נסיעה בלתי מלבבת עד שתגיעו אל היעד. אבל ישנו פתרון פשוט לבעיה, והוא ניקוי ריפודים לרכב על ידי חברה מקצועית. ברגע שתנסו את השירות הזה, לא תבינו מדוע לא ניסיתם אותו הרבה לפני.

כל היתרונות בשירותי ניקוי ריפודים לרכב שכדאי להכיר

מטבע הדברים, כולנו חושבים שאנחנו יודעים להתמודד עם ריפוד הרכב שלנו, עד שאיננו מנסים לנקות את הריפוד בפועל ומגלים כי רב הנסתר על הגלוי. ניקוי מושבים מקצועי לרכב הוא עבודה בפני עצמה הדורשת מיומנות. קבלו את כל היתרונות שבניקוי הריפוד על ידי חברה מקצועית:

חוסכים זמן ועצבים.

ניסיתם פעם לנקות את הריפוד בכוחות עצמכם והגעתם למסקנה שמדובר בעבודה בלתי אפשרית? ובכן, אי אפשר להאשים אתכם כי זה אכן כך. אם בחרתם לנקות את הריפוד עצמאית, אתם מבזבזים זמן יקר, לא מעט עצבים וגם לא בטוח שתצליחו להיפטר מכל הלכלוכים ולהביא את הרכב למצב נקי ומסודר. המנקים המקצועיים, לעומת זאת, משתמשים במכונת יניקה מיוחדת כדי להיפטר מכל הלכלוכים, והם עושים זאת תוך זמן קצר בהרבה מזה שלוקח לכם.

משמידים את כל החיידקים

הלכלוך מביא עמו חיידקים רבים אשר מצטברים בתוך הריפוד שלכם. אם אתם רוצים להיפטר ממנו במהירות האפשרית, כדאי לקרוא לצוות מקצועי. החיידקים פוגעים בבריאותם של הילדים או אנשים אלרגיים לאבק ולגורמים נוספים, ולכן כדאי להקפיד על ניקיון הריפוד למען הבריאות.

מתגברים על כתמים עקשניים במיוחד

יש כתמים שפשוט אינם יורדים מהריפוד, ולא משנה מה תעשו. אתם משפשפים, מקרצפים וקונים את חומרי הניקוי הטובים ביותר, ועדיין נשארים עם אותם כתמים. מזל שלמנקים המקצועיים יש את כל הכלים הדרושים כדי להיפטר מהכתמים הבעייתיים והלכלוכים באופן כללי. הם מתאימים את סוג החומר לסוג הבד, וגם משתמשים בכלים טכנולוגיים מתקדמים כדי להיפטר מכל הכתמים.

מונעים ריחות רעים ברכב

רכב מלוכלך אינו רק מראה בלתי נעים, אלא גם מביא עמו ריחות רעים. הריפודים סופגים נוזלים מכל הסוגים, וביניהם מיצי פירות, שתן של ילדים קטנים וחיות מחמד ועוד. מכיוון שהרכב הוא מקום סגור, הריחות האלה נשארים שם גם אם מאווררים אותו. על מנת להיפטר מהריחות שנספגו אל תוך הריפודים, יש צורך להשתמש בכלים משוכללים לניקוי.

מנעימים את זמן הנסיעה.

כל נהג מנוסה יגיד לכם שהרבה יותר נעים לנסוע ברכב שהריפודים שלנו נקיים ומדיפים ריח טוב. כשהכול נקי ומסודר קל יותר להתרכז בנסיעה, ניתן להישאר ערניים לאורך כל הדרך. כמו כן, הנסיעה הופכת לפעילות אהובה, ואתם לוקחים את הרכב לכל מקום – לעבודה, סידורים שונים וגם בילויים.

מנקים ריפודים עם קלין פרו

קלין פרו היא חברה מקצועית ומנוסה לניקוי ריפודים לרכב. אם אתם מעוניינים בשירות מקצועי שהולך אתכם עד הסוף, אתם מוזמנים לפנות אל הצוות ולראות מה יש לו להציע. ניקוי הריפוד נעשה בכמה שלבים.

בשלבים הראשונים הצוות של ניקוי הריפודים יאבחן את סוג הריפוד הקיים (בד, עור וכדומה) במטרה להתאים עבורו את חומרי הניקוי הטובים ביותר. לאחר מכן, מרססים את חומרי הניקוי על גבי הריפוד כדי לפרק את הלכלוכים הקשים, מקרצפים ומברישים. לאחר מכן שוטפים את הריפודים באמצעות מכונה מיוחדת ומייבשים אותם עד לסיום העבודה.