מיזם בשעה טובה פרויקט 252
מיזם בשעה טובה פרויקט 252 צילום: ISTOCK

בפרויקט 252 מסכמים בסיפוק רב את מיזם 'בשעה טובה' שנולד ביוזמת הרב יוני לביא.

במשך שעה שלמה (שהתארכה אף ליותר משעתיים) כ-20,000 איש לקחו חלק ב-85 קבוצות וואצפ ייעודיות: לגילאים השונים, פרק ב', דתל"שים, חרדים, דוברי אנגלית, צרפתית ועוד.

בשעה 21:00 ניתן האות, והקבוצות נפתחו. נחשול אדיר של רצון טוב ואכפתיות שטף את הרשתות החברתיות. בגלל המעורבות העצומה - האריכו בפרויקט 252 את המיזם בשעה נוספת.

הרב יוני לביא עודד את המשתתפים עם סגירת הקבוצות, ואמר ש"העבודה האמיתית מתחילה עכשיו! המוני רעיונות טובים עלו הערב. מעכשיו האחריות שלנו לגלגל אותם הלאה: להתקשר, להציע, ללוות, לנדנד, לתזכר. לוודא שכל האנשים המקסימים שצמאים כל כך למצוא את שאהבה נפשם לא יישארו עוד לבד".

"כשהתעוררנו הבוקר ירדו גשמי ברכה שהרוו את האדמה. הרמתי עיניים לשמים והתפללתי שמאלפי הזרעים הטובים שנטמנו אתמול בלילה יצמחו הרבה אהבות, המון חתונות ואינספור ילדים מתוקים", מסכם הרב יוני לביא.

שאלנו את צוריאל גביזון, מייסד פרויקט 252, לאן לוקחים את זה מכאן.

"האמת שהמיזם היה בסך הכל שחזור מוצלח ליוזמה הברוכה שנולדה שנה שעברה", אומר לנו גביזון. "כשבמשך השנה השנה קיבלנו המון פידבקים על דייטים וחתונות שנולדו במסגרת המיזם. אבל נראה שעלינו פה על משהו יותר גדול. זיהינו אתמול את הצורך החזק שקיים ואת היכולת שלנו לעזור לכל כך הרבה אנשים בצורה מאוד פשוטה" הוא מסביר.

"אז כמובן שקיבלנו אתמול מאוד תגובות חיוביות שגם קראו לנו להכריז כבר על הפעם הבאה", מציין גביזון, "ואני מאמין שאנחנו בהחלט נחשוב בכיוון, יש לנו הרבה רעיונות והצעות שקיבלנו מאלפי המשתתפים, מכלל המגזרים והגילאים. אנחנו חושבים כל הזמן איך נוכל לייעל את מרחב ההיכרות האותנטי הזה שצמח לו ברשת, גם למקד אותו וגם להרחיב אותו. אני מקווה שנהיה אנשי בשורה עבור ציבור מחפשי הזוגיות, ושנזכה להקים הרבה בתים בישראל", הוא מסכם.

לאור הביקוש הגדול ואלפים רבים שלא הצליחו להצטרף, תתקיים בימים הקרובים אפשרות נוספת להעלות כרטיסי היכרות. כדאי להיערך ולהצטרף מראש. להצטרפות לאחת מקבוצות הוואצפ לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו