ח"כ רם בן ברק ועידן קלימן
ח"כ רם בן ברק ועידן קלימן צילום: דוברות ארגון נכי צה"ל

אירועי חודש ההוקרה לפצועי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה - יצאו לדרך. היום (ראשון) הגיע יו״ר ועדת חוץ וביטחון ח״כ רם בן ברק לביקור בארגון נכי צה״ל ונפגש עם יו״ר ארגון נכי צה״ל עידן קלימן ועם הנהלת הארגון.

במהלך הביקור קיימו ח״כ בן ברק וראשי ארגון נכי צה״ל ישיבה מיוחדת על אירועי יום ההוקרה שייערכו בכנסת ישראל וכן קיימו ישיבת עבודה לקידום הנושאים שעל סדר יומו של ארגון נכי צה״ל וחבריו.

יו״ר ארגון נכי צה״ל, עידן קלימן אמר כי "חודש ההוקרה לפצועי ופצועות מערכות ישראל בא להוקיר ולהעלות על נס את תרומתם האדירה של פצועי ופצועות צה״ל לביטחון מדינת ישראל ואזרחיה".

"אני מודה לח״כ בן ברק על שנטל על עצמו את המשימה החשובה של הובלת אירועי יום ההוקרה בכנסת ישראל וקורא לממשלת ישראל לעגן בחוק את יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. בכך תמסור ממשלת ישראל מסר חד משמעי של הכרה בתרומתם העצומה לתקומתה של מדינת ישראל", הוסיף.

ח״כ רם בן ברק יו״ר ועדת חוץ וביטחון ציין כי "כחלק מההיערכות ליום ההוקרה לנכי צה״ל ונפגעי פעולות האיבה שאקיים בכנסת ישראל הגעתי הבוקר לבית הלוחם בת״א - עלינו לוודא שרפורמה ״נפש אחת״ מבוצעת בהקדם ובצורה מלאה וכך גם תיקצובם של בתי הלוחם. חובתנו המוסרית כמדינה היא לדאוג וללוות את אלו שנושאים על גופם ונפשם את צלקות המלחמה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו