בכיכר הבימה משתתפים אלפי בני אדם בעצרת מחאה שמקיימות מפלגות האופוזיציה במחאה על מדיניות הממשלה.

חבר הכנסת צחי הנגבי אמר בנאומו במהלך ההגפנה, "הם קוראים לנו מסיתים, אמרו שההפגנה הזאת היא הפגנת הסתה. אנחנו לא נסלח על זה שהכפישו את ראש הממשלה דאז נתניהו, כשהלך לדבר בקונגרס האמריקני נגד הסכם הגרעין. היום - הם משותקים. חס וחלילה שלא יגידו שאנחנו מתערבים במדיניות ארצות הברית".

"לא נשכח שבזמן שלוחמי צה"ל הגנו עלינו בשומר חומות, כנופיות שרפו בתי כנסת ושרפו מסעדות. לעולם לא נקים ממשלה שתסתמך על התנועה האיסלאמית, זה ירד מסדר היום. אנחנו נחשוף את המזימות שלהם - הציבור התעורר", הוסיף הנגבי.

ח"כ מירי רגב האשימה: "בנט הקים את הממשלה הפלסטינית הראשונה בהיסטוריה". לדבריה, "מפגיני השמאל, הצבועים האלה, הניפו דגלים שחורים, ואנחנו מניפים דגלי ישראל. אני בזה לאלה שמנסים להטיף לנו, שקוראים לנו צ'חצ'חים, מנשקי קמעות. אני מתגאה להיות משתטחת על קברים. הם קראו לנו אנשי החושך, אבל הם אנשי החושך ואנחנו אנשי האור".

ח"כ שלמה קרעי אמר על הממשלה, "דרכנו אינה דרכם. בסודם אל תבוא נפשנו, בקהלם אל יחד כבודנו. הממשלה האנטי-ציונית והאנטי-יהודית שהושגה במרמה, בנוכלות, מתוך תערובת של תאוות שלטון וכיבודי שררה, של שנאת יהדות ורמיסת החרדים לדבר ה', ותוך חבירה לגרועים שבאויבינו – תהיה קצרת ימים", הצהיר קרעי.

הוא הוסיף, "לממשלה הרעה הזו, אנחנו אומרים: לא קיבלתם יפוי כח מעם ישראל, להרוס ולקעקע את המדינה היהודית. בשיבת ציון עלינו לכאן מארבע כנפות הארץ למדינה יהודית ולא למדינת כל אזרחיה וכל מחבליה בהנהגת מנסור עבאס ואחמד טיבי. אין לכם מנדט למכור את כל הנכסים הלאומיים תמורת נזיד השלטון. גם אם ערוצי התעמולה מוחאים לכם כפיים, וכנופיית שלטון החוק מטפלת עבורכם בבעלי הדעות 'הלא נכונות', לנו אין חלק ונחלה איתכם".

לדבריו, "הם יודעים שדרכם מקולקלת, הם אומרים בחדרי חדרים שזו ממשלה שעושה פיגועים למדינת ישראל, אבל הם לא מסוגלים אחרת. הם צריכים לטהר את השרץ כדי למלא את תאוות השררה. אבל אנחנו, צאצאיהם של אברהם ושרה, נמשיך להילחם בראש יהודי מורם על נצח ישראל".

צילום: ערוץ 7
צילום: ערוץ 7
צילום: ערוץ 7
צילום: ערוץ 7
צילום: ערוץ 7
צילום: ערוץ 7
צילום: ערוץ 7