הטקס המסורתי ברבע הרביעי
הטקס המסורתי ברבע הרביעי צילום: באדיבות זכרון מנחם

למען הקהילה ובפעם ה-18. הפועל ירושלים תקיים את משחק הבית הקרוב שלה במסגרת ליגת ווינר סל, ביום ראשון הקרוב מול הפועל גלבוע גליל לכבודה ולמענה של עמותת 'זכרון מנחם'.

יהיה זה כאשר במשחק הליגה הקרוב שיתקיים ביום ראשון בהיכל הפיס ארנה שבבירה, אולמה הביתי של הפועל ירושלים, לטקס הצגת השחקנים יעלו שחקני ירושלים וגלבוע גליל עם חולצות של זכרון מנחם וכן ייערך טקס קצר עם נציגי העמותה, לפני פתיחת המשחק. בנוסף, יוקדש טקס הקהילה המסורתי לילדי זכרון מנחם שיתקיים לפני הרבע הרביעי.

המשחק יוקדש למענה של העמותה המעניקה תמיכה וסיוע לחולי סרטן ולבני משפחותיהם, כחלק משיתוף פעולה נרחב וארוך השנים שמתקיים בין המועדון האדום מהבירה לעמותה שעושה מלאכת קודש, כשלמעשה זו תהיה השנה ה-18 שהשתיים פועלות יחד.

מעבר לפעילות המשותפת לאורך השנה, מקדישה הקבוצה את אחד ממשחקי הבית לטובת העמותה וזאת לקראת קמפיין תרומות השיער המיוחד והמרגש שמקיימת זכרון מנחם בכל שנה. וכך יהיה גם הפעם, כאשר קמפיין תרומות השיער השנתי של זכרון מנחם ייצא לדרך ב- 14.11.2021, ברחבי הארץ.

במסגרת הקמפיין הנערך בעשור האחרון בשיתוף ובחסות חברת 'פנטן', תאסוף העמותה תרומות שיער, במאות מוקדים שיתפרסו מהצפון ועד הדרום, באמצעותן תוכל כל חולת סרטן, בכל גיל, לקבל ללא עלות פאה איכותית וייחודית המתואמת במדויק לאופי ולגוון השיער שלה. תרומות השיער מאפשרות היענות מהירה לכל חולה כאשר בזכות הקמפיין יכולה כל חולה לקבל תוך מספר ימים ספורים פאה שתלווה אותה לאורך זמן הטיפולים וההחלמה.

במהלך הקמפיין תפעיל זכרון מנחם משאית תרומות ניידת בה יעבדו ספריות מקצועיות שיספרו את הבנות בחינם, זאת בנוסף ל-450 המספרות ברחבי הארץ שבחרו לקחת חלק בעשיית הטוב להעניק תספורות בחינם לכל אישה שתחליט לתרום את השיער לזכרון מנחם.

חיים ארנטל מייסד ויו"ר זכרון מנחם, אמר: "אנחנו גאים בשיתוף הפעולה ההדוק והאמיתי עם הפועל ירושלים. הפועל ירושלים היא חלק בלתי נפרד מאתנו ואנו מתרגשים בכל פעם מחדש לקראת המשחק המוקדש לזכרון מנחם. חשוב לי להודות להנהלת הפועל ירושלים ולציין את יובל קורן, איש של חסד ונתינה שנותן את כל כולו עבור הילדים ולחיזוק הקשר של זכרון מנחם עם הפועל ירושלים בכל שנה. עבור ילדי זכרון מנחם והצוות מדובר בחוויה מעצימה ויוצאת דופן, לקבל כל כך הרבה מחיאות כפיים ובעיקר חום ואהבה מהקהל המדהים של הפועל, מעניק לכולנו הרבה כוח ואנרגיות להמשך הדרך".

גיא הראל, מנכ"ל הפועל ירושלים, אמר מצידו כי "זו זכות גדולה עבור מועדון הכדורסל הפועל ירושלים להיות בעמדה של נתינה ותרומה לקהילה. שיתוף הפעולה ההדוק של המועדון עם עמותת זכרון מנחם מאפשר לנו לראות מקרוב את עבודת קודש שהם עושים למען חולי סרטן ומשפחותיהם. אנחנו גאים ביכולת שלנו לנצל את הבמה הספורטיבית על מנת לסייע ולו במעט לזכרון מנחם במשימותיהם, ואני קורא מכאן לכל מי שיכול, להצטרף ולתרום למען המטרה החשובה הזו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו