"אנחנו מתמודדים עם עולם פרוגרסיבי מאוד קיצוני". הרב חיים נבון
"אנחנו מתמודדים עם עולם פרוגרסיבי מאוד קיצוני". הרב חיים נבוןצילום: שלומי יוסף

כשמקריאים את הכתובה תחת החופה - זה קצת משעמם. כל מי שמתעסק בהפקת אירועים יודע: מאוד חשוב לשמור על המומנטום. לשמור על הקשב ועל הקצב. לא ליצור רגע דל שבו אנשים מתחילים לחלום ולהתנתק ולחטוף עוד משהו מהבופה שעוד רגע נסגר.

ובכל זאת, בחופה בשיא האירוע, שהוא גם אחד מהשיאים של החיים של הצעירים האלה, עוצרים מוציאים חוזה משפטי לא קצר ומקריאים אותו. בארמית.

לכניסה לשידור החי ללא עלות באמצעות הזום לחצו כאן

והשעמום הזה, הוא בעיני אחד הרגעים הכי יפים שיצרה התרבות היהודית. אנחנו אומרים אחד לשני:

זאת לא רק האהבה שתחזיק אותנו יחד. אנחנו מוכנים גם להתחייב. לפעמים האהבה תתן את הטון אבל לפעמים יהיו לנו חילוקי דעות ומריבות ואולי אפילו נרצה להיפרד! אבל אנחנו כאן ועכשיו יוצרים התחייבות בלתי חוזרת. שבכל מצב ובכל תנאי נצטרך לקיים אותה.

אחרי החתונה חוזרים הביתה, ויש לנו שתי מתנות אדירות האהבה שלנו שהכרזנו עליה, וההתחייבות שחתמנו עליה ועכשיו צריכים להיות חכמים. אנחנו לא רוצים שההתחייבות הכבדה והקשוחה תקבע לנו את הטון בחיים. צריכים להיות חכמים כדי ש״מוסד הנישואין, לא יפגע באהבה שלנו!

לכניסה לשידור החי ללא עלות באמצעות הזום לחצו כאן

איך עושים את זה ביום יום? אנחנו שמחים לארח הערב (ראשון ג' כסלו) ב-20:30, בפרויקט שניים בריבוע לזוגות נשואים את הרב חיים נבון במפגש פתוח ללא תשלום בנושא: מוסד הנישואין - ברכה או מחנק לאהבה!

להרשמה - ללא עלות לחצו כאן>>>