אוהדי סכנין מתפרעים
אוהדי סכנין מתפרעים צילום: פלאש 90

מחכים לאסון. בפעם השניה העונה וכנראה לא האחרונה, שוב אירוע אלימות בתום משחק כדורגל שהתקיים במסגרת ליגת העל באצטדיון דוחא שבסכנין.

אחרי שרגמו את אוהדי נתניה בתום ההפסד במשחק שהתקיים במסגרת המחזור החמישי העונה וקיבלו את תמיכת משטרת ישראל שניידת שלה צולמה במצלמות הטלוויזיה כבורחת מהמקום, הערב (מוצאי שבת) שוב התפרעו אוהדי סכנין בתום משחק באצטדיונם הביתי, ושוב רגמו באבנים את אוהדי הקבוצה היריבה.

הפעם היו אלו אוהדי הפועל חיפה שנרגמו באבנים בצאתם מאזור האצטדיון.

"יצאנו מהמשחק בשיירה ונסענו לאט, ואז, תוך כדי נסיעה, נתקלנו בנערים שזרקו אבנים. מיד נעלנו את החלונות והמשכנו בנסיעה והם המשיכו לזרוק אבנים", סיפר אחד מאוהדים החיפאים.

אוהדת אחרת סיפרה בפוסט בחשבון הפייסבוק כי היא לקחה את הבן שלה פעם ראשונה למשחק כדורגל. "בתום המשחק הכרוז ביקש מהקהל שלנו להישאר עד ליציאת אוהדי סכנין. בזמן הזה קבוצות של ילדים התארגנו עם אבנים בכיסים לזריקת אבנים".

לדברי האוהדת, "אחת האבנים במהלך הנסיעה עפה על החלון של הרכב שלנו. למזלי זה פגע בי ולא בתינוק שלי". את הפוסט שלה סיימה האוהדת כשהיא כותבת: "אני קוראת להתאחדות לכדורגל לסגור את המגרש הזה!".

יו"ר מנהלת הליגות בכדורגל ארז כלפון הגיב לאירוע האלים של אוהדי סכנין ואמר: "מנהלת הליגות רואה בחומרה רבה כל פגיעה באוהדי כדורגל, גם אם מדובר באירועים שקרו מחוץ לשטח האצטדיון.
קשה לראות את אוהד הפועל חיפה ואת התקרית האיומה הערב".

לדברי כלפון, האחריות על האירוע היא של משטרת ישראל. "אנחנו עומדים בקשר רציף מול נציגי המשטרה ומתעדכנים בממצאי חקירת האירוע. אוהדי הכדורגל בישראל צריכים להרגיש בטוחים כשהם מגיעים למשחק כדורגל ונוודא שהם מקבלים את ההגנה הנדרשת, בכל עיר, מצד המשטרה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו