אוהדי סכנין (ארכיון)
אוהדי סכנין (ארכיון) פלאש 90

"הכתובת הייתה על הקיר. ההתאחדות לכדורגל אשמה שלא סגרו את דוחא עד היום", את הדברים הללו אמר היום (ראשון) יו"ר עוצמה יהודית, ח"כ עו"ד איתמר בן גביר.

ח"כ בן גביר שהתבטא לא פעם נגד מעשיהם האלימים של אוהדי סכנין והתנהלות המועדון היחיד מליגת העל המייצג את המגזר הערבי, אמר את הדברים על רקע תקיפתם החמורה של אוהדי סכנין אתמול את אוהדי הפועל חיפה.

כזכור, בסיום משחק הכדורגל אמש שהסתיים בתוצאת תיקו 2:2 באצטדיון דוחא שבסכנין, הותקפו אוהדי הפועל חיפה במטח של אבנים, חודש לאחר שהותקפו אוהדי מכבי נתניה באותו האצטדיון ומידיי אותם אוהדים של סכנין.

"הכתובת היתה על הקיר. חמור מאוד שההתאחדות לכדורגל לא מצאה לנכון לסגור את האצטדיון בדוחא, עד לרגע זה".

ח"כ בן גביר הוסיף כי גם בדיון שנערך בשבוע שעבר בכנסת, בוועדה לביטחון פנים ראשותה של ח"כ מירב בן ארי, הוא התריע על התנהגותם האלימה של אוהדי סכנין. "התרעתי מספר פעמים, כולל בדיון שנערך בוועדה לבטחון פנים בראשותה של ח"כ מירב בן ארי, שם שאלתי את נציגי ההתאחדות מדוע לא סוגרים את דוחא. אני דורש לסגור עוד היום את האצטדיון. הגיע הזמן שההתאחדות תפסיק לעשות הנחת סלב לסכנין".

בסכנין הגיבו אתמול בזלזול לאירוע האלימות כשכתבו כי התמונה בה נראתה אמא מחזיקה תינוק על הידיים לאחר ניסיון הפיגוע בה, "מעוררת התרגשות רבה כך שמי שהחליט לפרסם אותה ידע את מידת ההתרגשות אשר היא עלולה לעורר. מבחינת התוכן, טרם קיבלנו מהמשטרה את האמת שמאחורי הסיפור. ההיסטוריה של טענות דומות לימדה אותנו שלא כל מה שמפורסם מפי אורחים אמת הוא, קרה שדוחות המשטרה סתרו טענות מעין אלו".

היום, אמרו בסכנין כי מנכ"ל בני סכנין חאלד קסום יצר קשר טלפוני עם הנפגעת מפיגוע האבנים, שאל בשלומה והתנצל בשמו ובשם המועדון ובשם העיר על החוויה הקשה אשר עברה עם משפחתה אתמול באזור האצטדיון הביתי, אצטדיון דוחא.

בנוסף, על פי הודעת סכנין, "הנהלת המועדון תפנה היום לכל מנהלי בתי הספר ומערכות החינוך בעיר ולאימאמים של המסגדים על מנת לטפל בנושא קבלת אוהדים של הקבוצות האורחות ומניעת מקרים של אלימות לסוגיה. שחקנים יבקרו בבתי הספר ובמוסדות חינוך וידברו מול התלמידים. התקשורת המקומית תלווה את הקמפיין לאורכו", אמרו.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו