בר צברי
בר צברי צילום: אוהד רומנט ,ירדן רוקח

השיר 'מה בלילות' הוא השיר השני שיוצא מתוך סדרת הטלוויזיה 'מנגן ושר' שתעלה הערב ב- YES, והוא ממשיך את הקו המוזיקלי של הסדרה שהתבטא כבר בשיר 'רק בשמחות'

מי שמבצע את השיר וגם מככב בסדרה, הוא בר צברי שהשיר שלו 'ג'וני' היה אחד הלהיטים הגדולים של השנה האחרונה.

במרכז הסדרה יעמוד גילי חדד, מוסיקאי צעיר ומוכשר מראש העין, אותו מגלם בר, שהחלום הגדול שלו הוא להוציא שיר לרדיו. הוא גדל כילד פלא שהופיע במועדונים של אביו, שנטש בהמשך את המשפחה ומאז הוא הילד הגדול שלוקח אחריות על המשפחה. הוא תמיד שם בשביל אמו האהובה (דפנה דקל) אחותו התיכוניסטית המורדת (קים אור אזולאי) ואחיו הג'ובניק שלא עוזר בכלום. (עדי אלון).

הסדרה צולמה ברובה בראש העין הוותיקה, בבימוי של במאי הקולנוע המוערך יבגני רומן. בר יבצע בסדרה שירים מקוריים שאת חלקם כתב, לצד קאברים בעיבודים והפקה של יעקב למאי שמשתתף בסדרה 'בתפקיד עצמו' כמו גם אושיות נוספות בסצנת המוזיקה המזרחית : יהודה קיסר, ישי לוי, יואב יצחק , ירון אילן, אסף אטדגי ובהופעת אורח - עדן חסון.

״רק בשמחות' נוצר תוך כדי תהליך העבודה שלי בסדרה" סיפר צברי שגם כתב והלחין את השיר, "נפלה בחלקי הזכות לשחק לצד שחקנים כמו ששון גבאי, אמיתי יעיש, עדי אלון ועוד רבים וטובים ובנוסף לפגוש אמנים ענקים שגדלתי עליהם כמו יואב יצחק וישי לוי. השיר נכתב יחד עם עדי לוי והופק יחד עם רון בקאל, שני אמנים מדהימים שיצרו איתי בן היתר גם את אלבום הבכורה שלי ״רוקנרול בצהריים״.