'הלילה הלבן' של מפלגת הציונות הדתית דוברות

ערב "שבת ארגון" הגיעו חברי הכנסת מהציונות הדתית וצעירי הציונות הדתית לסניפי בני עקיבא השונים ברחבי הארץ להיפגש ולשוחח עם החניכים והמדריכים ואף לסייע בצביעת הקירות לשבטים השונים.

צעירי הציונות הדתית הגיעו לעשרות סניפים שם חילקו פינוקים מתוקים לחניכים שיסייעו להטעין את רמות הסוכר לקראת הלילה הארוך.

יו״ר הסיעה בכנסת ח״כ אורית סטרוק ביקרה בסניפי בני עקיבא בבאר שבע. משם המשיכה לסניפי חירן, יתיר, סוסיא ומעון.

ח״כ אופיר סופר הגיע לחיפה שם ביקר בסניפי קרית שמואל, שאנן וכרמל וח״כ מיכל וולדיגר הגיעה לסניפי נוף הגליל וסניפי ותיקים, מרכז וקרית נורדאו בנתניה.

חברי הכנסת שוחחו עם החניכים והמדריכים על נושא שבת הארגון ״קמעא קמעא - בענווה נפלס דרכנו״ ובירכו אותם בהצלחה לקראת המסדרים והמופעים במוצאי השבת.

סטרוק אמרה לחניכים, "כל העבודה הזאת שאתם עושים היא חלק מתנועה מאוד גדולה ומפוארת, תנועת בני עקיבא זאת תנועה עם ותק עצום ונוכחות עצומה בעם ישראל גם בארץ וגם בעולם. תנועה שעשתה גדולות ונצורות בתולדות עם ישראל. כל דבר שאתם עושים מפעולות בסניף ועד מסעות וחברות טובה הכל זה חלק ממפעל עצום של חיזוק הרוח של עם ישראל ברוח בני עקיבא, הראש בשמים והרגליים נטועות עמוק עמוק בארץ, בארץ ישראל בכל המעשים הטובים שאתם עושים יום יום, חיזקו ואימצו".

ח״כ אופיר סופר אמר לאחר הלילה, "זכיתי לפגוש הערב את חניכי ומדריכי תנועת 'בני עקיבא' בחיפה, רגע לפני השבת הגדולה של הארגון. השנה השבת תצויין בנושא "קמעא קמעא - בענווה דרכנו נפלס", תפיסה שמצריכה מבט עמוק ואמונה בצדקת דרכינו. מאחל לכל חברות וחברי תנועת 'בני עקיבא' שבת פוריה ומהנה. בהצלחה אלופים".

ח״כ מיכל וולדיגר סיכמה, "בני עקיבא היה כל עולמי. גדלתי, בגרתי, התפתחתי בסניף בני עקיבא בני ברק. לא יכולה לדמיין את ילדותי ונערותי ללא בני עקיבא, הערכים אותם ספגתי, החברויות אותם רכשתי והכלים אותם קיבלתי ממשיכים איתי עד היום. נושא חודש ארגון השנה הוא "קמעא קמעא בענווה את דרכנו נפלס" הלקוח ממסכת ברכות, הכוונה היא שבחיינו הלאומיים והפרטיים אנו חייבים לתת מקום לתהליכים ולסובלנות. אנו חייבים להבין שמדובר בבנייה מדודה, לא מדובר במהפכות, אלא בתהליכים.
הדברים לא בהכרח קורים ככ מהר כמו שאנו רוצים שיקרו, יש דרך לעבור".

"את הדרך אנו צריכים לעשות בענווה, למרות שלא תמיד הדרך מתנהלת כמו שאנו רוצים. יש אדון לבירה והוא המחליט ונותן לנו כח לעשות חייל. כחברת כנסת אני משננת זאת לעצמי. יודעת שאני בשליחות וישנו קצב מסוים לתהליכים, יש אדון לבירה ולא הכל בידינו - לא עלינו המלאכה לגמור ואין אנו רשאים להיבטל ממנה", דברי וולדיגר.

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7