ווילבקין מול אילת הערב. קלע את השלשה המנצחת
ווילבקין מול אילת הערב. קלע את השלשה המנצחת צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

דרמה בתל אביב. מצד אחד עמדה מכבי ת"א שרשמה שני הפסדים דחוקים ומאכזבים בליגה ובמפעל היורוליג האירופי. מהצד השני עמדה אילת שקטעה בשבוע שעבר רצף של שלושה הפסדים בליגה וקיוותה לחבר ניצחון שלישי בכל המסגרות. איך זה נגמר? עם ניצחון דרמטי של מכבי ת"א בתום שתי הארכות עם דרמה גדולה במנורה מבטחים, אולמה הביתי.

מכבי, שספגה במחזור שעבר את הפסדה השני העונה בליגת העל בכדורסל, ליגת ווינר סל, כבר הייתה במרחק של הפרש דו-ספרתי מהאורחת מהדרום לאחר מחצית ראשונה מצויינת, אך התעוררות של אילת לקראת הפסקת המחצית השאיר אותה בתמונת המשחק וברבע השלישי הושלם המהפך כשהדרומיים עלו ליתרון 58:51.

אל הרבע הרביעי עלתה מכבי כשהיא בפיגור שתי נקודות בלבד ולמרות שאילת כבר הצליחה לפתוח פער בן 7 נקודות, מופע אישי של נאנלי שמר את מכבי במשחק ושלח את שתי הקבוצות להארכה ראשונה ולא אחרונה, עם 76:76.

אילת לא ויתרה וכבר ראתה איך היא מנצחת את המשחק בתום ההארכה הראשונה אך זריקה על הבאזר של קמרון טיילר נכנסה לאחר טיול על הטבעת ושלחה את שתי הקבוצות להארכה שניה, עם 89:89.

למרות סגל קצר אילת שמרבה לנצח את משחקי החוץ שלה העונה, הקשתה על המכבים מת"א, כשמעל כולם היה זה שוב בריון אלן שקלע 38 נקודות, אך לבסוף העומק והניסיון הם שניצחו כאשר שלשלה אדירה של מי אם לא סקוטי ווילבקין דקה לסיום ההארכה השניה הבטיחה למכבי את הניצחון החמישי ברציפות הרשמי על אילת, הפעם בתום שתי הארכות עם 95:101.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו