הרב חיים קנייבסקי
הרב חיים קנייבסקיצילום: ועד הרבנים

אל הרב קנייבסקי הגיעה בקשת משפחה המתמודדת עם אב שחלה בפתאומיות בשיא פריחתו. התרגשות רבה נרשמה כאשר הרב חיים קנייבסקי הגיב בחמימות ואף ברך את כל המסייעים למשפחתו של החולה.

"כל התורמים לרפאותם, להחזיקם ולהחיותם, יראו ישועות גדולות בכל הנצרך להם... וינצלו הם וכל ב"ב מכל מחלה מידה כנגד מידה, ויזכו לעשות שמחות בביתם ולרוות נחת מכל צאצאיהם מתוך בריאות ופרנסה ברווח".

לתרומה למשפחה לחצו כאן>>>

אחד מעסקני הרפואה המוכרים שמטפל במקרה, סיפר כי מדובר במשפחה בת עשר נפשות שהגיעה למצב קשה בעקבות מחלתו של האב.

"כשקיבלתי את המכתב של האמא, בכיתי, ידעתי שכל מילה אמת וההתמודדות שלה מנוסחת בצורה עדינה, ביקשתי רשות לפרסם את הדברים ואני חושב שכל מי שיש לו לב יהודי חם צריך לראות איך אפשר לעזור" ביקש.

"קוראים לי דינה, אני בת 46 ואמא לעשרה ילדים" פותחת רעייתו של שלמה.

"עד לפני כמה שנים היינו משפחה שלווה ומאושרת ואז הגיע ההתקף הראשון. פתאום, שלמה בעלי התחיל לראות מטושטש, הוא לא הצליח להגיב לשאלות שלנו ופחדנו מאוד. אמבולנס של מד"א פינה אותו לשיבא ושם גילו לו טרשת נפוצה.

היום אחרי 2 התקפים שלמה הפך להיות סיעודי. בלילה אחרי שהילדים הלכו לישון, אני מתיישבת לידו, מספרת לו את כל מה שעבר היום ומשתפת אותו במילים הטובות שאמרו על הילדים בבית הספר.

שלמה לא יכול להגיב לי, אני יודעת שהוא מבין הכל והכאב בעיניים שלו עצום אבל מאז שהגוף בגד בו, הנפש כלואה בשתיקה מייסרת.

יש סוד אחד שאני מסתירה מפניו והוא אוכל אותי מבפנים. לפני חודש קיבלתי שיחה ממוסדות הלימוד של הבנות, הם אמרו שלא יוכלו יותר להשהות את החוב של שכר הלימוד. הבטחתי לשלם, הורדתי את הטלפון ואז פרצתי בבכי.

הטרשת של שלמה גובה מאיתנו מחיר כלכלי עצום, אני עזבתי את ההוראה ואין לנו מאיפה להחזיק את הבית. עד עכשיו השתדלתי להתמודד לבד אבל כעת אני עומדת בפני קריסה, אני ממש מבקשת, אנא, תעזרו לי לגדל 10 ילדים עם בעל חולה ולקבל את הניסיון הזה באהבה" מסיימת דינה.

לתרומה הקליקו כאן>>>