קן צרעות
קן צרעות צילום: ISTOCK

אם מצאתם קן צרעות באזור הבית שלכם, ודאי קיים אצלכם החשש להיעקץ ואתם מעוניינים שמדביר יגיע כמה שיותר מהר כדי להשמיד את הצרעות ולפנות את הקן.

אם חשבתם לבצע את העבודה בעצמכם, תחשבו על כך שוב. השמדה ופינוי של קן צרעות היא מסוכנת ולכן מחייבת עבודה של מדביר צרעות מוסמך. תוכלו להזמין מדביר צרעות בהתראה קצרה והוא ישמיד ויפנה את הקן באופן מקצועי.

הדברת צרעות מחייבת שירות הדברה מקצועי, מהיר ומיידי

כל מדביר מקצועי יודע כי כל זמן שיש קן צרעות ליד הבית שלכם, הוא סיכון לכם ולבני ביתכם. רוב האנשים לא נעקצו בידי צרעה והם אינם יודעים האם העקיצה תגרום לתגובה אלרגית מסוכנת. מדבירים מקצועיים מודעים לכך ולכן לא לוקחים את הסיכון, שמא אדם יפתח תגובה אלרגית או הלם אנפילקטי ולכן מציעים שירות הדברת צרעות בהתראה קצרה ולאורך כל שעות היממה.

איך למצוא מדביר צרעות בהתראה קצרה?

הדרך הכי טובה למצוא מדביר צרעות מעכשיו לעכשיו היא לבדוק זאת באינטרנט או לחילופין להתקשר אלינו, חברת "המדביר שמציל". המדבירים בחברה שלנו הם מדבירים מוסמכים בעלי רישיון שעובדים 24\7 ויכולים להגיע אליכם בכל שעה. בעת השיחה עם המדביר, חשוב לבדוק מתי השעות הטובות ביותר להדברת צרעות.

מתי כדאי לפנות קן צרעות ולבצע הדברה שלהן?

תהליך הפינוי של קן צרעות מביא עמו סיכונים ועל המדביר לקחת משנה זהירות ולבצע את ההדברה לפי כללים ברורים. מדביר מקצועי יודע כי הצרעות נמצאות בתוך הקן בשעות הערב וזמן פעילותן יורד. בצורה כזו הוא יכול להבטיח שהוא מבצע השמדה ופינוי כאשר הרוב המוחלט של הצרעות לא נמצא בחוץ.

איך מתבצע פינוי קן צרעות?

פינוי קן צרעות זו פעולה המחייבת הכנה. על המדביר להגן על עצמו באמצעות חליפה אטומה ומסיכה אטומה ושקופה לפנים. המטרה היא לפנות את הקן מבלי שהמדביר ייעקץ בעצמו. לצורך הפעולה יכין המדביר שק אטום אליו יכניס את קן הצרעות לאחר שניתק אותו בזהירות.

מתי מבצעים ריסוס לקן צרעות?

ריסוס נגד צרעות מבצעים במספר מקרים. מקרה ראשון, כאשר המדביר מעוניין למנוע תזוזה של הצרעות ופינוי של הקן. במצב כזה הוא יבצע ריסוס אורגני בעזרת חומר דביק שיגרום לכנפי הצרעות להדבקה וחוסר בתזוזה. המקרה השני הוא כאשר המדביר מעוניין להשמיד את הקן, במצב זה הוא ישתמש בריסוס שעשוי מחומרים רעילים. הריסוס מאוד יעיל כאשר קן הצרעות נמצא במקומות קטנים וצרים שקשה להגיע אליהם.

מה עושים עם הקן לאחר ההדברה והפינוי?

לאחר שהמדביר יסיים את ההדברה והפינוי, הוא ייקח את השק האטום ויזרוק אותו באזור אשפה גדול המרוחק ממקום המגורים. על השק להיות סגור היטב, על מנת שצרעות שנשארו בטעות בחיים, לא יוכלו לצאת ממנו.

המאמר באדיבות חברת SOS צרעות

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו