עו"ד ניצנה דרשן לייטנר
עו"ד ניצנה דרשן לייטנר צילום: ערוץ 7

צו עיקול של ההוצאה לפועל על סך 427 מיליון שקלים הוצא הבוקר (שני) לעמותת '48 המכונה ״העמותה האסלאמית למען יתומים ונזקקים״, בהמשך לעתירת ארגון שורת הדין כנגד העברת כספי העמותה לארגון הטרור חמאס.

העתירה הוגשה בשם משפחת גביש אשר ארבעה מבני משפחתם נרצחו בפיגוע ירי באינתיפאדה השנייה, לצורך מתן פיצויים עבורם, בהתאם לפסיקת בית המשפט המחוזי שניתן בתביעת הפיצויים שהוגשה בנושא.

בארגון שורת הדין מסבירים כי עיקול הכספים מארגון הטרור חמאס יתבצע באמצעות מנגנון צו עיקול של ההוצאה לפועל, לנכסי עמותת '48.

נשיאת ארגון שורת הדין, עו"ד ניצנה דרשן-לייטנר, אמרה כי "קורבנות הטרור הצליחו היכן שהממשלה נכשלה. צו העיקול יאפשר למשפחת גביש לממש את פסק דין בית המשפט המחוזי אשר ניתן בעניינם, לפיו הם זכאים לפיצויים אשר מגיעים לגובה של מאות מיליוני שקלים מארגון הטרור".

"ההחלטה לעקל את הכספים הללו היא צודקת ונכונה, ותיתן לנו לייבש את צינורות החמצן של הטרור ולמנוע מעמותה ישראלית של התנועה האסלאמית להעביר כספים לאויבים שלנו", דברי דרשן-לייטנר.

ארגון 'עד כאן' יוצא בימים אלה בקמפיין גיוס המונים למימון חקירות ומעקב אחר נתיבי הכספים של הארגונים האיסלאמסטים. בואו להיות שותפים בחשיפת האמת

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו