הרב דוד חי הכהן
הרב דוד חי הכהןישיבת בת ים

קמפיין ההתפקדות של מפלגת נעם ממשיך בימים אלו ובמפלגה מדווחים על עשרות רבנים בציונות הדתית אשר התפקדו למפלגה.

המפלגה קיבלה חיזוק נוסף מהרב דוד חי הכהן, ראש ישיבת נתיבות ישראל בבת-ים אשר הוציא קריאת חיזוק עבורה.

"חובתנו להראות לעם ישראל שייעודו יוצא מדבר ה'. ועל-כן רק הקריאה בדבר ה' היא תבטיח את הצלחתינו כנגד אויבנו מבפנים ומבחוץ", אמר הרב.

בימים האחרונים הצטרפו לשורות המפלגה גם הרב יהודה בן ישי ממכון אורה, הרב ראובן פיירמן ממכון מאיר, הרב יהושע וידר מירושלים, הרב ישעיהו דורון ראש ישיבת לנתיבות ישראל, הרב אלי בזק ורבנים נוספים.

הרב וידר הסביר את ההצטרפות. "מפלגת נעם דואגת לזהותה היהודית של מדינתנו ועומדת על משמר הופעת קדושת ישראל בחיים הצבוריים. זכות גדולה להיות שותף".

הרב דורון הוסיף, "להצביע לנעם כי האופי האצילי המקודש של מדינתנו, האמונה בד' ובתורתו, של ישראל, צריכה להתגלות ולהתגבר ולתת לנו עז ותעצומות בנין וחיים".

הרבנים מצטרפים לאלפי מתפקדים, בניהם אישי ציבור, ראשי ישיבות, רבני ישובים וקהילות ורבנים נוספים. במסגרת מבצע ההתפקדות של המפלגה, התפקדו בין היתר: אל"מ במיל גבע ראפ, הרב שלמה אבינר, נשיא ישיבת עטרת כהנים, הרב יוסף קלנר ר"מ במוסדות בני דוד, ראש ישיבת עטרת ירושלים הרב אבישי צוריה, ראש ישיבת אדר היקר באשדוד הרב יוסף זיני, ראש ישיבת ההסדר קריית גת הרב אמיר ממן, הרב אפרים ג'יאמי ראש ישיבת ההסדר בגבעת אולגה והרב אביב צוברי ראש ישיבת עטרת כהנים.

לאחרונה יצאה מפלגת נעם למפקד חברים תחת הכותרת "דתי לאומי מתפקד לנעם". את מבצע ההתפקדות למפלגה פתחו במפלגה לפני מספר חודשים, כאשר בשלב הראשון ערכו בנעם סדרת כנסים לפעילים הקרובים, שם הציגו את מטרות המפלגה ואת הפעילות של ח"כ מעוז בכנסת.

כעת נמצאת נעם בשלב ב' של המפקד, שבמסגרתו פונים בנעם לקהלים רחבים יותר ובמפלגה מצפים שבשבועות הקרובים יצטרפו עוד אלפים נוספים, לאלפים שכבר התפקדו.