הרב יוסף אליהו
הרב יוסף אליהו צילום: באדיבות המצולם

"מחר (רביעי) בשיעור השבועי נדבר על השלב הקריטי ביותר במערכות יחסים - הדייטים הראשונים"' מסביר גבי דניאל, מנהל התוכן בפרויקט.

"פעמים רבות הדייט נראה מושלם, יש התאמה בערכים והכיוון נראה חיובי, אבל אז מגיע תשובה שלילית מהצד השני, למה זה קורה? לעיתים בגלל חוסר ידע על מה עדיין לא כדאי לדבר בפגישות הראשונות".

את השיעור יעביר הסופר - הרב יוסף אליהו: "אנשים אוהבים את המיוחד והשונה שבהם, משום שלדעתם כך משתקפת 'גולת הכותרת' של אישיותם. לכן הם נוטים להדגיש זאת מיידית כבר בדייט הראשון או השני, כי כל השאר - המידות הטובות, רמת ההשכלה והדת, "זה ברור מאליו" בעיניהם".

הרב אליהו מוסיף, "לעתים מדובר בהבלטת שוני שלאו דווקא קשור לאידיאולוגיה, כמו תחביב יוצא דופן, אבל הם אינם שמים לב, שבעיני רוב הציבור ה'תחביב' הזה נחשב מסוכן מאוד! אם תספר זאת לפני שכלל האישיות שלך ידוע ומוּכר, הדבר יגרום לך להשאיר רושם של אדם לא מאוזן, כשמתחילים קשר עם הבלטת השונה וה'מיוחד' שבי - רוב הסיכויים שהקשר יסתיים די מהר למרות שמבחינת שאר הדברים הכל נראה מושלם".

"היום מקובל לעשות הכנה לקראת ראיון עבודה, כי הרושם הראשוני הוא מה שקובע לגבי ההמשך" אומר הרב יוסף אליהו "אבל לדייט אנשים מגיעים בלי הכנה, פשוט 'לזרום', זו הסיבה לכך שמאות דייטים נכשלים, אם רק היו משקיעים קצת בהכנה לפגישה, הדייט היה יכול להמשיך לעוד דייט ועוד דייט עד החופה".

לסיכום אומר הרב אליהו "בשיעור נלמד איך בדיוק להתכונן לדייטים הראשונים כדי שיהיו מוצלחים וכך להגדיל את הסיכוי להגיע לחופה."

השיעור המלא יימסר מחר (רביעי) לחברי הפרויקט במסגרת התכנית השבועית.

פרויקט 252 הינו המיזם הגדול והמקיף בישראל ללימוד וכלים להכנה לחתונה,

לרישום מהיר לפרויקט לחצו כאן>>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו